جهش تولید | چهارشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۹

آمادگی 82 شعبه برای اخذ رای مردم در رامسر - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی 82 شعبه برای اخذ رای مردم در رامسر

فرماندار رامسر گفت: 82 شعبه اخذ رای در شهرستان رامسر برای اخذ رای مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری فعالیت می‌کنند.

آمادگی 82 شعبه برای اخذ رای مردم در رامسر

حسین شعبان سروری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از رامسر اظهار کرد: ستاد انتخابات شهرستان رامسر آمادگی کاملی را برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دارد.

وی با اشاره به اینکه مردم ولایت‌مدار رامسر در تمامی صحنه‌های انقلاب حضور پرشوری داشتند و در انتخابات جاری نیز قدم‌های مثبتی بر می‌دارند، افزود: بسیاری از مردم در انتظار فرا رسیدن هفتم اسفند هستند تا مانند دوره‌های گذشته با قدرت ، پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

فرماندار رامسر با بیان اینکه شرایط کامل برای اجرای مطلوب انتخابات و صیانت از آرای مردم مهیا شده است، ادامه داد: هیأت‌های بازرسی و نظارت بر انتخابات شهرستان رامسر آمادگی کاملی دارند.

این مسئول از وجود 82 شعبه اخذ رای در شهرستان رامسر خبر داد و گفت: 34 شعبه روستایی و 48 شعبه شهری در این شهرستان برای اخذ رای مردم فعالیت می‌کنند.

سروری با اشاره به اینکه 59 صندوق ثابت و 23 صندوق سیار اخذ رای مردم در نقاط مختلف شهرستان رامسر فعالیت می‌کند، بیان کرد: در حوزه روستایی 13 صندوق ثابت و 21 صندوق سیار رای مردم را اخذ می‌کند.