جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

آمادگی کمیته امداد میاندورود برای ساخت مسکن محرومان - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی کمیته امداد میاندورود برای ساخت مسکن محرومان

مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندورود با بیان اینکه 42 خانواده مددجوی این شهرستان اجاره‌نشین هستند، گفت: در صورت اهدای زمین از سوی خیران کمیته امداد آمادگی کامل ساخت و تحویل مسکن مناسب برای این خانواده‌ها را تا پایان سال دارد.

آمادگی کمیته امداد میاندورود برای ساخت مسکن محرومان

علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود، اظهار کرد: در سال جاری هفت واحد منزل مسکونی مددجویی ساخته و تحویل داده می‌شود.

وی بیان کرد: این پروژه‌های عمرانی با همکاری کمیته امداد، اردوهای جهادی بسیج سازندگی، مشارکت خیران، حامیان و خانواده مددجو این شهرستان ساخته می‌شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندورود با اشاره به اینکه هر یک از این واحدها مبلغ 150 میلیون ریال بلاعوض از طرف کمیته امداد این شهرستان اهدا می‌شود، تصریح کرد: تمامی کارهای ساختمانی توسط اردوهای جهادی بسیج سازندگی با نظارت مستقیم کارشناسان مسکن و ساختمان کمیته امداد شهرستان صورت می‌گیرد.

این مسؤول اضافه کرد: در پنج ماهه نخست سال‌جاری با اعتبار بالغ بر 244 میلیون ریال تعداد 30 واحد مسکونی مورد تعمیر، تکمیل و بازسازی قرار گرفت و تعداد 2 واحد مسکونی روستایی بهسازی و مقاوم‌سازی شدند.

ابراهیمی یادآور شد: یک واحد مسکونی شهری با اعتبار 217 میلیون و 500 هزار ریال خریداری و به خانواده تحویل داده شد.

وی با بیان اینکه تعداد 42 خانواده از مجموع یک‌هزار و 347 خانوار مددجوی این شهرستان اجاره‌نشین هستند، گفت: در صورت اهدای زمین مناسب برای ساخت از طریق خیران و نیکوکاران حوزه مسکن، کمیته امداد آمادگی کامل ساخت و تحویل مسکن مناسب برای این خانواده‌ها تا پایان سال را دارد.