جهش تولید | چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

آمادگی پایگاه‌های کمیته امداد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی پایگاه‌های کمیته امداد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در روز قدس

حسن قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با اشاره به تاکید حضرت امام(ره ) که روز قدس، روز حیات مجدد اسلام است، از مردم مومن و روزه‌دار استان برای حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس برای حمایت از آرمان‌های مقدس مسجد الاقصی و قیام انتفاضه مردم فلسطین دعوت کرد.

وی تصریح کرد: آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، روز جهانی قدس نام گرفته که یکی از جلوه‌های حقیقی اتحاد، انسجام و وحدت جهان اسلام و مسلمین با یکدیگر است.

قربانی با بیان اینکه مردم مازندران همواره در کارهای خیر پیشقدم و پیشرو بوده‌اند، بیان کرد: این بار نیز مردم نوع‌دوست و روزه‌دار مازندران با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، صدای حقانیت تنیده شده در مظلومیت فلسطین و قدس شریف را بار دیگر در جهان فریاد می‌زنند.

وی تصریح کرد: با توجه به تشدید حملات نظامیان رژیم غاصب صهیونیست به مردم فلسطین در آستانه روز قدس، امدادگران این نهاد با استقرار پایگاه در مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان آماده دریافت وجوهات و کمک‌های مردم مومن و نوعدوست استان برای حمایت و کمک به مردم فلسطین و قیام انتفاضه آنان به‌ویژه مردم مسلمان و روزه‌دار نوار غزه است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در تمامی شهرستان‌های ‏استان نیز پایگاه‌های این کمیته در مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس و همچنین مصلاهای برگزاری ‏نماز جمعه آماده دریافت کمک‌های نقدی مومنان روزه‌دار به مردم مظلوم فلسطین و غزه خواهند بود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران بیان داشت: در سال گذشته 268 میلیون ریال در سطح استان از سوی مردم کمک جمع‌آوری شده است و در صورت عدم دسترسی به پایگاه‌ها این نهاد می‌توانند به کمیته امداد محل سکونت خود مراجعه و یا وجوهات نقدی خود را به شماره حساب 4050 بانک ملت شعبه خیابان معلم شهرستان ساری واریز کنند.