رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

آمادگی نیروی انتظامی تنکابن برای تامین امنیت کامل در تعطیلات نوروز - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آمادگی نیروی انتظامی تنکابن برای تامین امنیت کامل در تعطیلات نوروز

آمادگی نیروی انتظامی تنکابن برای تامین امنیت کامل در تعطیلات نوروز


فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن از آمادگی کامل نیروهای پلیس برای تامین و آرامش مردم و مسافران در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.

آمادگی نیروی انتظامی تنکابن برای تامین امنیت کامل در تعطیلات نوروز

سرهنگ کیومرث ابراهیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از 25 اسفند ماه طرح های نیروی انتظامی و کنترل ترافیک به ویژه در تفرجگاهها برای امنیت هر چه بیشتر این مکان ها آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

وی با بیان این که همه نیروهای انتظامی آمادگی کامل را در بحث خدمات رسانی به مردم به خصوص در ایام نوروز و استقبال مسافران نوروزی دارند ، اظهار داشت : در این زمینه هماهنگی های لازم با همه دستگاه های اجرایی مربوطه صورت گرفته است که امیدواریم در این خصوص با مشکلی روبرو نشویم.

ابراهیمی در خصوص چهارشنبه آخر سال نیز ، تصریح کرد : آیین چهارشنبه سوری به طور کامل کنترل می شود و با اقداماتی که باعث آسیب رساندن به اماکن عمومی شود ، به طور قاطع و جدی برخورد می کنیم.

وی با اشاره به این که وقوع انواع سرقتها به دلیل عدم رعایت موارد ایمنی صورت می پذیرد، رعایت نکات و توصیه های پلیسی توسط مردم را ضروری دانست و افزود : کسانی که قصد مسافرت دارند حتما از افراد مطمئن و مورد وثوق بخواهند از منزل آنها سرکشی کرده و در صورت مراجعه افراد مظنون و مشکوک مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهید.

فرمانده انتظامی تنکابن ، خاطرنشان کرد : در موقع خالی بودن منزل از روشن گذاشتن چراغ یک اتاق به مدت طولانی و مستمر خودداری کنید و حتی المقدور از همسایگان و آشنایان مورد اطمینان بخواهید که روشنایی داخل خانه را در هنگام شب تغییر دهند.

وی همچنین از مسافران خواست تا در صورتی که قصد اسکان دارند در محل ها و پارک هایی که پلیس در آن حضور دارد مستقر شوند و اشیا و وسایل قیمتی خود را در داخل خودرو نگذارند.