جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

آمادگی مازندران برای میزبانی از مسابقات کاراته قهرمانی کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی مازندران برای میزبانی از مسابقات کاراته قهرمانی کشور

حسن ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در ساری از اعلام آمادگی این استان برای میزبانی از مسابقات کاراته قهرمانی مردان رده‌های مختلف کشور خبر داد و اظهار داشت: این دوره از مسابقات اسفند ماه امسال برگزار می‌شود که هنوز مکان برگزاری آن مشخص نشده است.

ابراهیمی با اشاره به اینکه در مکاتبه‌ای آمادگی مازندران از میزبانی این دوره از مسابقات کشوری را به مسئولان ارشد فدراسیون کاراته اعلام کردیم، یادآور شد: هم‌اکنون باید منتظر نظر نهایی مسئولان فدراسیون باشیم که در آینده‌ای نزدیک اعلام می‌شود.

رئیس هیئت کاراته مازندران با اعلام اینکه مازندران اوایل اسفند ماه سال گذشته میزبان مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کشور بود، تصریح کرد: استقبال خوبی از این دوره مسابقات شده بود و میزبانی شایسته مازندران رضایت و توجه ویژه‌ای رئیس فدراسیون و مسئولان را به همراه داشت.

ابراهیمی متذکر شد: با توجه به استقبال ورزشکاران کاراته مردان مازندران برای شرکت در مسابقات استانی امیدواریم بار دیگر شاهد میزبانی مازندران در سطح کشور باشیم.

وی گفت: چنانچه استان میزبان را فدراسیون کاراته مشخص می‌کند، ما منتظر تصمیم نهایی هستیم زیرا میزبانی‌ها در بخش بانوان و آقایان هنوز مشخص نشده هرچند استان‌های داوطلب نامه‌های خود را ارسال کردند ولی در جلسه‌ای مسئولان فدراسیون با بررسی‌های لازم بر اساس اولویت‌ها میزبانان را انتخاب می‌کنند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته مردان رده‌های مختلف مازندران که به مدت دو روز در سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم(ص) شهرستان آمل برگزار شد، گفت: شاهد افزایش سطح کمی و کیفی مسابقات بودیم و رقابت‌های سنگین و تنگاتنگی را بین ورزشکاران مشاهده کردیم که نشان از رشد، پیشرفت و تلاش روزافزون کاراته مازندران دارد.

ابراهیمی با اعلام اینکه از کاراته‌‌‌کاران برجسته شهرهای مختلف مازندران در این رقابت شرکت داشتند،خاطرنشان کرد: مبارزه‌ها در 6 رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان پیگیری شد که در آن بیش از 600 کاراته‌کا بار یکدیگر رقابت داشتند.

رئیس هیئت کاراته مازندران این دوره از مسابقات را انتخابی تیم کاراته مردان مازندران در رده‌های مختلف سنی دانست که با اعزام به اردوی آماده‌سازی استانی خود را برای مسابقات قهرمانی مردان کشور آماده می‌کنند.

{jcomments off}