سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

آمادگی مازندران برای برگزاری اردوی‌‎های مشترک با تیم‌های ملی - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آمادگی مازندران برای برگزاری اردوی‌‎های مشترک با تیم‌های ملی

آمادگی مازندران برای برگزاری اردوی‌‎های مشترک با تیم‌های ملی


مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: برای برگزاری اردوی‌‎های مشترک با تیم‌های ملی آمادگی کامل را داریم.

آمادگی مازندران برای برگزاری اردوی‌‎های مشترک با تیم‌های ملی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، پیش‌ از ظهر امروز نخستین جلسه المپیک 2016 ریو برای حضور قدرتمند ورزشکاران مازندرانی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای ستاد برگزار شد.

این جلسه که امروز با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاونان اداره کل ورزش و جوانان به همراه اعضای ستاد المپیک 2016 ریو در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد، درباره حضور با قدرت ورزشکاران مازندرانی در آستانه بازی‌های المپیک تصمیم‌گیری شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این جلسه اظهار داشت: ظرفیت ورزش مازندران در کشور بسیار بالا است و به نوعی ورزشکاران مازندرانی در کسب مدال و افتخارآفرینی در المپیک سهیم هستند.

حبیب حسین‌زادگان با بیان اینکه برای برگزاری اردوی‌‎های مشترک با تیم‌های ملی آمادگی کامل را داریم، تصریح کرد: در رشته‌های ورزشی که شانس مدال و کسب سهمیه المپیک داریم باید با فدراسیون مربوطه تعامل داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه بحث ورزش قهرمانی، ساخت‌ و ساز اماکن ورزشی و فرهنگی در اولویت است، افزود: مازندران جزو استان‌هایی است که شانس زیادی در کسب مدال و کسب سهمیه المپیک 2016 ریو را دارد.

حسین‌زادگان از ملاقات و دیدار با روسای مختلف فدراسیون‌ها و همچنین اردوی‌های تیم ملی خبر داد و گفت: مازندران مهد و سنبل ورزش کشور است و برای شکوفایی ورزش کشور تعامل و همکاری خوبی با فدراسیون‌های مختلف ورزشی داریم.

به گزارش فارس، مسابقات المپیک 2016 ریو مردادماه در کشور برزیل برگزار می‌شود.