جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

آمادگی ساری برای برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی کارگران کشور - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آمادگی ساری برای برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی کارگران کشور

آمادگی ساری برای برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی کارگران کشور


فرماندار ساری از آمادگی این شهرستان برای برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی کارگران کشور در این شهرستان خبرداد

آمادگی ساری برای برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی کارگران کشور

' جواد واحدی ' روز شنبه ازاعلام آمادگی کامل در برگزاری مراسم افتتاحیه و برگزاری مسابقات ورزشی در شهرستان ساری خبر داد و گفت : حمایت و توسعه ورزش کارگری ،توسعه روحیه انسانی و اخلاق مداری را بهمراه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرماندار ی شهرستان ساری واحدی با اشاره به اینکه ورزش در سلامت جسمی و روانی منابع انسانی بسیار با اهمیت است ،اظهار داشت : فرمانداری ساری تمام تلاش خود را در راستای برگزاری باشکوه ترین المپیاد در حمایت از کار و تلاش ، رفاه و سلامتی بکار گرفته است .

رییس ستاد المپیاد ورزشی کارگری کشور در شهرستان ساری با بیان اینکه توسعه ورزش کارگری ،توسعه روحیه انسانی و اخلاق مداری را بهمراه خواهد داشت،اذعان نمود : کار و سلامت در کنار هم جامعه ایی توسعه یافته خواهد داشت و ستاد برگزاری المپیاد ورزش کارگری شهرستان ساری تمام همت خود را در حمایت از کار و کارگر و ورزش کارگری بکار گرفته است و ثمره تلاش برای سلامتی شهروندان ،سلامت روح وجسم جامعه خواهد بود .

جواد واحدی با اشاره به اینکه شهرستان ساری میزبان افتتاحیه بزرگترین رویداد ورزشی کارگری کشور با حضور دوهزار ورزشکار می باشد خاطر نشان نمود : برگزاری بزرگترین اتفاق ورزشی در حجم گسترده در 15 شهرستان استان مازندران نوید بخش حمایت مسئولین از کارو کارگر و ورزش و سلامتی است .

فرماندار مرکز استان با اعلام اینکه مشعل المپیاد با سفر ازسرزمین خون و شهادت و دریای جنوب به سرزمین علویان ودریای خروشان شمال رسیده است ابراز داشت : مشعل المپیاد با سفر به شهرستان های استان ، ظهر روزهفتم اسفند وارد ساری شده و با بدرقه باشکوه به سالن سید رسول حسینی مراسم افتتاحییه همراهی خواهد شد .

رییس ستاد المپیاد ورزشی کارگری کشور در شهرستان ساری با اعلام اینکه 6 رشته ورزشی در شهر ستان ساری برگزار می شود ،یاد آور شد : ساری میزبان بیش از 370 ورزشکار می باشد .

واحدی افزود : کلیه امکانات و تجهیزات ورزشی ،سالن ورزشی محل برگزاری مسابقات هماهنگی لازم صورت گرفته است و بدن هیچ مشکلی برای برگزاری آماده است .

مسئول ستاد شهرستان ساری با اعلام اینکه وسایل ایاب و ذهاب ،اسکان و خوابگاه و تغذیه،تمهدیدات ترافیکی و امنیتی و انتظامی ،فراهم شده است ،افزود : برای ورزشکاران درجهت بازدید از اماکن تاریخی و سیاحتی ،تغریحی با اسازمان گردشگری و صنایع دستی هماهنگی لازم اقدام شده است .

واحدی فرماندار مرکز استان ورییس ستاد المپیاد ورزشی کارگری کشور در شهرستان ساری با اعلام اینکه با تمام دستگاه ها و بخشداری در راستای برگزاری باشکوه المپیاد تمام برنامه ریزی ها انجام شده و مراسم افتتاحیه و برگزاری مسابقات را در بهترین شکل ممکن اجرا خواهد شد .

لازم بذکر است المپیاد ورزشی کارگری کشوراز7 اسفند با حضور دو هزار ورزشکاردر 19 رشته ورزشی آقایان و 5 رشته ورزشی بانوان در مازندران برگزار می شود.