جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

آمادگی راه و شهرسازی لاریجان برای راهداری زمستانی - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی راه و شهرسازی لاریجان برای راهداری زمستانی

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، کریم لطفی گفت: اداره راه و شهرسازی لاریجان در محور هراز در طول سال به طور مستمر در تمام محورها حضور فعال داشته و طرح ایمنی محورها را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: با اجرای پروژه‌هایی از قبیل روکش آسفالت، نصب علایم و خط کشی شرایط بسیار مطلوبی در زمستان برای محور هراز فراهم شده است تا مشکلات تردد در طول زمستان در محور هراز کمتر شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان در ادامه تصریح کرد: این اداره علاوه بر اینکه متولی حفظ و نگهداری از 60 کیلومتر محور ارتباطی هراز است، مسئولیت 50 کیلومتر از محورهای فرعی و 150 کیلومتر راه روستایی منطقه را برعهده دارد.

وی افزود: تمام راهدارخانه‌های محور هراز با رنگ‌آمیزی و تجهیز امکانات آماده پذیرفتن مسافران و مردم در راه مانده هستند.  

لطفی با اشاره به آمادگی کامل اداره راه و شهرسازی لاریجان در عملیات راهداری زمستانی سال جاری افزود: ذخیره نمک به میزان کافی، تعمیر و تجهیز ماشین‌آلات راهداری زمستانی، هماهنگی و تعامل بسیار مطلوب با دستگاه‌های مربوطه از جمله پلیس راه، هلال احمر و اورژانس و همچنین جذب اعتبارات در بخش راهداری از جمله اقدامات درخور توجه این اداره کل در طرح عملیات راهداری زمستانی است.

{jcomments off}