جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

آمادگی راهداران برای ایمن‌سازی محورهای مازندران در نوروز 93 - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی راهداران برای ایمن‌سازی محورهای مازندران در نوروز 93

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، سید علی اسد در نشست با مدیریت‌ها و روسای ادارات ایمنی این اداره کل که به منظور برنامه‌ریزی برای ایام نوروز در محل این اداره کل برگزار شد اظهار داشت: هر یک از کارکنان راه و شهرسازی استان باید با نگاه مدیریتی کارهای اجرایی را پیش برده و با داشته‌ها و نداشته‌های موجود بسازند.

وی بر ضرورت نظم در کارها اشاره و تصریح کرد: باید در هر مکانی که در حال خدمت‌گذاری به مردم هستید با تمام توان وقت گذاشته و با ارائه برنامه‌های از پیش تعیین‌شده و منظم از هیچ کوششی برای آبادانی این استان و کشور دریغ نکنیم.

اسد به اقدامات گسترده در زمینه ایمن‌سازی محورهای ارتباطی استان اشاره و افزود: این اداره کل تمام تلاش خود را بکار می‌بندد تا مسافران نوروزی جاده‌ها درآغاز سال جدید سفری کم‌خطر را تجربه کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران خواستار ارائه طرح و برنامه از سوی همه ادارات تابعه شد و بیان داشت: حفظ و حراست از حریم راه‌ها از اولویت‌های اصلی این اداره کل بوده و همه روسای ادارات تابعه و ستادی باید در طرح پاکسازی حریم راه‌ها فعال و کوشا بوده تا بتوانیم محوری پاک و ایمن را برای رانندگان و مسافران نوروزی ایجاد کنیم.

وی با نگاه ویژه بر عملیات اجرایی در زمینه‌های نوسازی ناوگان راهداری، ساماندهی علائم و تجهیزات ایمنی راه‌ها، اتمام در اجرای آسفالت شانه راه‌ها به منظور افزایش ضریب ایمنی، اجرای طرح‌های مدیریت سرعت و آرام‌سازی ترافیک خواستار توجه همه روسای تابعه و ستادی به این بخش‌ها شد.

اسد درباره محورهای ارتباطی غرب استان اظهار داشت: با توجه به شرایط پیش آمده در غرب استان( بارش سنگین برف) و خسارت فراوان به محورهای ارتباطی این منطقه، ضروری است نگاه ویژه‌ای به ایمن‌سازی و بهسازی محوهای فوق شود، چرا که در نوروز غرب استان پذیرایی هزاران گردشگر و مسافر است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران خواستار توجه بیشتر به محورهای پر رفت و آمد استان از جمله محورهای شریانی هراز، کندوان سوادکوه شد.