سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

آماده شدن مجتمع‌های آموزشی کجور برای اسکان فرهنگیان در نوروز - نمایش محتوای خبر

 

 

آماده شدن مجتمع‌های آموزشی کجور برای اسکان فرهنگیان در نوروز

الیاس متاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نوشهر اظهار داشت: دو مجتمع آموزشی در بخش کجور برای اسکان فرهنگیان سراسر کشور تجهیز و آماده شد و فرهنگیان به همراه خانواده‌های‌شان می‌توانند در آن اسکان یابند.

وی ابراز داشت: با تجهیز مجتمع‌های شبانه‌روزی دهکده فرهنگی و تاریخی کندلوس و شهر پول کجور به امکانات مورد نیاز خانوارها از جمله یخچال، لوازم آشپزخانه، سیستم گرمایی شرایط برای حضور فرهنگیان فراهم شده است.

رئیس آموزش و پرورش کجور تصریح کرد: در صورتی که تعداد خانوار فرهنگیان برای اسکان در بخش کجور افزایش یابد آمادگی اسکان آنها در مجتمع آموزشی شبانه‌روزی روستای دشت نظیر کجور نیز مهیا است و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

متاجی با بیان اینکه ظرفیت پذیرش در این مجتمع‌ها تا 60 خانوار به طور شناور است، اظهار داشت: با توجه به تقارن نوروز با ایام فاطمیه ضمن تاکید بر حفظ حرمت این ایام، بنرهایی تبریک نوروزی با محتوای ایام فاطمیه در مجتمع‌های آموزشی نصب شده است تا حرمت ایام فاطمیه بیشتر حفظ بماند.

وی عنوان داشت: طرح نوروزی از سوی دانش‌آموزان کجوری در ایام نوروز در دبیرستان فاطمه الزهرا (س) شهر پول کجور به اجرا در می‌آید.

رئیس آموزش و پرورش کجور اضافه کرد: این طرح که از پنجم نوروز 93 اجرا می‌شود و دانش‌آموزان برای جبران برخی عقب‌ماندگی‌های درسی خود در این دبیرستان حاضر شده و دروس خود را مرور می‌کنند.

متاجی در پایان یادآور شد: این طرح اجباری نیست ولی با استقبال بسیار خوب دانش‌آموزان کجوری روبرو شد و امیدواریم بتوانیم گامی برای ارتقای بیشتر سطح علمی دانش‌آموزان منطقه برداشته شود.