رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

آماده باش پلیس آمل با بکارگیری هزارو550نیروی سازمانی ومردمی در نوروز94 - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آماده باش پلیس آمل با بکارگیری هزارو550نیروی سازمانی ومردمی در نوروز94

آماده باش پلیس آمل با بکارگیری هزارو550نیروی سازمانی ومردمی در نوروز94


فرمانده انتظامی شهرستان آمل از بکارگیری هزار و 550 نیروی سازمانی ومردمی در اجرای طرح نوروزی پلیس از امروز پنجشنبه تا 15 فرودین 94 خبرداد.

آماده باش پلیس آمل با بکارگیری هزارو550نیروی سازمانی ومردمی در نوروز94

سرهنگ ولی اله گنجیان مقدم روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال تعداد 650 نفر از نیروهای کادری ، 150 نفر پلیس افتخاری ، 100 نفر به عنوان پلیس محلات ، 400 نفر سرایدار و 250 نفر به عنوان نگهبان محله، امنیت نوروزی را تامین می کنند.

وی افزود: باتوجه به اینکه شهرستان آمل مبدا ورودی استان مازندران است و در تعطیلات نوروزی برحجم مسافران و گردشگران اضافه می شود، امیدواریم مسافران در سلامت کامل در این شهرستان تعطیلات خود را سپری کنند.

فرمانده انتظامی آمل اضافه کرد: قرارگاه نوروزی پلیس نیز در این ایام تشکیل شده و سامانه های پلیس 110 و 197 به منظور اطلاع رسانی از بروز حوادث و جرایم و پاسخگویی به شکایات و سوال های مردم بطور 24 ساعته فعالیت می کند.

سرهنگ گنجیان ادامه داد: با تمهیداتی که پلیس آمل برای چهارشنبه پایانی سال اتخاذ کرده، میزان بروز تخلفات حادثه ساز در این شهرکاهش داشته و مراسم در امنیت وسلامت کامل در برخی از مناطق این شهر برگزار شد.

وی افزود: با اقدامات کنترلی پلیس تعداد مجروحان ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال روند نزولی داشته است.

فرمانده انتظامی آمل با اشاره به برخورد سخت پلیس با هرگونه هنجارشکنی و سلب کردن آرامش مردم گفت: برخورد ما با هنجارشکنان تنها خواست مردم و برمبنای مبانی و قوانین موجود است و با هرگونه هنجارشکنی و کسانی که آسایش عمومی را سلب کنند برخورد خواهد شد.