رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

آماده باش دستگاه های اجرایی نوشهر برای مقابله با سیل احتمالی - نمایش محتوای خبر

 

 

آماده باش دستگاه های اجرایی نوشهر برای مقابله با سیل احتمالی

' محمدعلی قمی ' امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اکنون تمامی دستگاه های متولی امر با نظر ستاد مدیریت بحران در آماده باش کامل بسر می برند و برخی از آنها نیز در برخی از مناطق حساس حضور دارند.

وی تصریح کرد: باران رحمت الهی است ولی شاید به واسطه برخی از اقدامات که از سوی خودمان صورت گرفته، در طول سالیان گذشته باعث شده که نتوانیم بهره لازم را از این موهبت خدایی داشته باشیم و حتی شاهد آسیب دیدن نیز باشیم.

وی افزود: با توجه به تداوم و شدت بارندگی ها در نوشهر تمامی ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای مواجهه با سیل همراه با پرسنل پر تلاش آنها در آماده باش کامل هستند و حتی برخی از این ماشین آلات با هوشیاری در نزدیکی اماکن پر خطر همچون رودخانه های کوشکسرا و نیرنگ مستقر شده اند تا در صورت نیاز در کمترین زمان ممکن خدمت رسانی کنند.

وی با اشاره به کاهش بیش از 10 درجه ای دمای هوا همراه بارندگی در تمامی نقاط شهرستان، از مردم خواست تا با صرفه جویی در مصرف گاز از احتمال افت فشار گاز جلوگیری کنند.

فرماندار نوشهر گفت: با توجه به جلسه ستاد بحران که در هفته گذشته در غرب مازندران تشکیل شد سعی شد تا تمامی مصوبات این جلسه اجرایی شود.

قمی اظهار داشت: آب آشامیدنی بیشتری برای روستاهای که مشکل کدر بودن آب را دارند توزیع می شود تا این مشکل به زودی بر طرف شود.

{jcomments off}