سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

آماده‌سازی 30 مدرسه با 250 کلاس درس برای مسافران نوروزی در بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

آماده‌سازی 30 مدرسه با 250 کلاس درس برای مسافران نوروزی در بابلسر

مدیر آموزش و پرورش بابلسر گفت: 30 مدرسه با 250 کلاس درس در بابلسر آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

آماده‌سازی 30 مدرسه با 250 کلاس درس برای مسافران نوروزی در بابلسر

احمدرضا مهاجری‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان بابلسر، اظهار کرد: شهرستان بابلسر دارای 137 مدرسه در مقاطع مختلف آموزشی است که از این تعداد 111 مدرسه دولتی و 26 مدرسه غیردولتی هستند.

وی با بیان اینکه با توجه به موقعیت توریستی و گردشگری شهرستان بابلسر هر ساله مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور به این شهرستان مسافرت می‌کنند، افزود: حفظ شأن و حرمت همکاران فرهنگی در مدت اسکان نوروزی در رأس برنامه آموزش و پرورش قرار دارد.

مدیر آموزش و پرورش بابلسر، با بیان اینکه آموزش و پرورش شهرستان بابلسر آمادگی کامل جهت پذیرش مسافران نوروزی را دارد، بیان کرد: در نوروز امسال تعداد 30 مدرسه با 250 کلاس درس در قالب گروه الف و ب آماده پذیرایی و استقبال از مسافران نوروزی است.

مهاجری‌نژاد با بیان اینکه با برنامه‌ریزی مناسب فضای آرامی برای عوامل اجرایی این طرح در مدارس ایجاد می‌شود، بر لزوم حفظ و رعایت نکات بهداشتی، حفاظتی، ایمنی و برخورد صحیح با مسافران و مهمانان در ایام نوروز و رفع مشکلات آنان تأکید کرد.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی اسکان مسافران فرهنگی نوروزی حدود 50 هزار نفر است، گفت: در صورتی که مدارس موجود جوابگوی مسافران نباشد، مدارس دیگر را نیز وارد طرح می‎کنیم.