سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

آماده‌سازی 21 واحد آموزشی برای اسکان فرهنگیان - نمایش محتوای خبر

 

 

آماده‌سازی 21 واحد آموزشی برای اسکان فرهنگیان

عیسی لطیفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: تمام امکانات موجود شهرستان برای خدمت‌رسانی مطلوب به فرهنگیان و خانواده‌های آنان در ایام نوروز مهیا شده است.

وی با اشاره به اینکه 21 واحد آموزشی در قالب 200 کلاس درس در این شهرستان برای اسکان فرهنگیان در نوروز 93 آماده شده است، افزود: امسال کیفیت مراکز اسکان در سطح قابل قبولی افزایش یافته که انتظار می‌رود مسئولان در این زمینه یاری‌گر آموزش و پرورش باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بابل تصریح کرد: تکریم فرهنگیان یکی از اصلی‌ترین اهداف آموزش و پرورش بوده و به همین دلیل این اداره از همه توان و ظرفیت‌هایی خود برای این مهم استفاده می‌کند.

وی بیان داشت: ایجاد فضای آرام و مطمئن اسکان، تهیه ملزومات و امکانات مناسب اسکان و زیباسازی فضای مدارس از جمله موارد قابل توجه در اسکان نوروزی فرهنگیان است که تمام تلاش برای ایجاد تسهیلات لازم،صورت می‌دهد.

رئیس ستاد فرهنگیان شهرستان بابل عنوان کرد: اولویت پذیرش مسافران نوروزی در مراکز آموزشی آموزش و پرورش با فرهنگیان است و در صورت داشتن ظرفیت، کارکنان سایر ارگان‌ها نیز می‌توانند از امکانات رفاهی مراکز اسکان فرهنگیان استفاده کنند.

وی با اشاره به درجه‌بندی کلاس‌های اسکان ادامه داد: این درجه‌بندی در سه گروه الف، ب و ج بوده که بنا به درخواست مراجعه کننده، انتخاب صورت می‌گیرد.

لطیفی افزود: همچنین پیش‌بینی‌های لازم برای تعمیر و آماده‌سازی مدارس و مراکز نیازمند تعمیر انجام شده است تا در زمان اسکان مشکلی برای فرهنگیان وجود نداشته باشد.

این مسئول اذعان داشت: زمان اسکان مسافران نوروزی از 28 اسفند تا 13 فروردین ماه جاری است.