جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

آماده‌باش نیروهای امدادی و خدماتی در مازندران/ افت فشار گاز نداریم - نمایش محتوای خبر

 

 

آماده‌باش نیروهای امدادی و خدماتی در مازندران/ افت فشار گاز نداریم

مدیرکل مدیریت بحران مازندران

آماده‌باش نیروهای امدادی و خدماتی در مازندران/ افت فشار گاز نداریم

علی‌اصغر احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی بارش باران و بارش برف در ارتفاعات مازندران که از امشب به‌تدریج از غرب مازندران آغاز می‌شود همچنان توصیه به مردم این است که از تردد در بستر و حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها در زمان بارندگی پرهیز کنند.

وی افزود: با توجه به بارش باران و برف، لغزنده بوده و مه‌آلود شدن محورهای کوهستانی و برف‌گیر مازندران لازم است رانندگان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و در صورت تردد حتماً مجهز به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ باشند.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران بیان کرد: دامداران و ساکنان بومی حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌های مازندران لازم است هنگام بارش‌ها نکات ایمنی را رعایت کرده و دام‌های خود را به مناطق امن هدایت کنند.

این مسؤول با اعلام اینکه تمامی نیروهای امدادی و خدماتی در سطح مازندران آماده‌باش هستند، تصریح کرد: در محورهای کوهستانی و برف‌گیر استان نیروهای خدماتی و امدادی حضور دارند تا در صورت بروز حادثه‌ای نسبت به امدادرسانی اقدام کنند.

احمدی اظهار کرد: براساس مصوبات شورای مدیریت بحران هرس و اصلاح سرشاخه‌های درختان در سطح استان مازندران در حال انجام است.

وی با تأکید بر ضرورت‌ صرفه‌جویی و مدیریت مصرف گاز، خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش دمای استان طی هفته جاری لازم است افراد در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران در پایان گفت: در حال حاضر افت فشار گاز در مازندران نداریم.