جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

آماده‌باش نیروهای امدادی در مازندران برای حوادث احتمالی ناشی از بارندگی - نمایش محتوای خبر

 

 

آماده‌باش نیروهای امدادی در مازندران برای حوادث احتمالی ناشی از بارندگی

معاون اداره کل مدیریت بحران مازندران از آماده‌باش نیروهای امدادی در مازندران برای حوادث احتمالی ناشی از بارندگی خبر داد.

آماده‌باش نیروهای امدادی در مازندران برای حوادث احتمالی ناشی از بارندگی

عطاءالله داداش‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری،با بیان اینکه برای روزهای پنج‌شنبه و جمعه شاهد بارش‌های پراکنده در سطح استان هستیم، اظهار کرد: تقویت این سامانه بارشی برای روزهای شنبه و یک‌‌شنبه وزش باد شدید، بارش برف در ارتفاعات، کاهش محسوس دما از هشت تا 15 درجه و رعد و برق را به همراه دارد.

وی اضافه کرد: اوایل هفته آینده میزان بارندگی به گونه‌ای است احتمال آب‌گرفتگی معابر و در نقاط کوهستانی مه‌گرفتگی، لغزندگی سطح جاده‌ها و بارش برف وجود دارد.

معاون اداره کل مدیریت بحران مازندران با تاکید بر آماده‌‌باش تمامی فرمانداران و شهرداران شهرهای استان، خاطرنشان کرد: تمامی افراد و دستگاه‌ها در صورت بروز مشکل آمادگی لازم را داشته باشند.

داداش‌پور تصریح کرد: به تمامی فرمانداران و شهرداران ابلاغ شد که نسبت به پاک‌سازی جوی‌ها و کانال‌های سطح شهر و لایروبی کامل دهانه پل‌ها به‌اقدام کنند.

وی در پایان گفت: تمامی نیروهای شهرداری و خدمات‌رسان و دستگاه‌های امدادی در حالت آماده باش بوده و تمهیدات لازم در ارتباط با اقدامات پیشگیرانه و تجهیز تمامی دستگاه‌های امدادی اندیشیده شده‌ است.