رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

آماده‌باش شهرداری قائم‌شهر برای مقابله با طوفان احتمالی - نمایش محتوای خبر

 

 

آماده‌باش شهرداری قائم‌شهر برای مقابله با طوفان احتمالی

شهردار قائمشهر برای مقابله با طوفان، تمام کارکنان خود در همه حوزه‌ها را در شهرداری برای مبارزه با تغییرات احتمالی آب‌و‌هوا فراخواند و اعلام آماده‌باش کرد.

آماده‌باش شهرداری قائم‌شهر برای مقابله با طوفان احتمالی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، طوفان بامداد جمعه که با سرعت 132 کیلومتر بر ساعت شهرستان قائم‌شهر و روستاهای آن را درنوردید خرابی‌های فراوانی برجای گذاشت که با وجود گذشت چند روز از حادثه هنوز آثار آن در گوشه و کنار شهر دیده می‌شود.

در این میان حضور پررنگ شهردار و نیروهای شهرداری در کنار مردم در جمع‌آوری آثار تخریب، بازگشایی معابر اصلی و کمک در توزیع ایرانیت بسیار چشم‌گیر بوده است.

به گزارش سازمان هواشناسی و اخطاریه سازمان مدیریت بحران استان مازندران، باد، باران و طوفان دیگری در راه است و به شهروندان هشدار داده شد که مراتب ایمنی را رعایت کنند و از سکونت در حاشیه رودخانه‌ها و دریا پرهیز کنند.

رضا رحیمی شهردار قائم‌شهر، ساعاتی قبل با توجه به این موضوع، تمام کارکنان خود در همه حوزه‌ها را در شهرداری شهرستان برای مبارزه با تغییرات احتمالی آب‌و‌هوا فراخواند و اعلام آماده‌باش کرد.

به گزارش فارس، امیدواریم که حادثه تلخ بامداد جمعه تکرار نشود اما شهروندان باید آمادگی لازم را در مقابله با طوفان احتمالی داشته باشند.