جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

آل‌سعود به نیابت از رژیم صهیونیستی و آمریکا، اسلام‌هراسی را در پیش گرفته است - نمایش محتوای خبر

 

 

آل‌سعود به نیابت از رژیم صهیونیستی و آمریکا، اسلام‌هراسی را در پیش گرفته است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران گفت: آل‌سعود به نیابت از رژیم خون‌ریز رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار راه گردن‌زنی و خونخواری و به‌طور خلاصه هدف پلید اسلام‌هراسی را در پیش گرفته است.

آل‌سعود به نیابت از رژیم صهیونیستی و آمریکا، اسلام‌هراسی را در پیش گرفته است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، حجت‌الاسلام محمد انتظاری امشب در مراسم یادواره شهدای منا با اشاره به اینکه آل‌یهود و آل‌سعود یک عذرخواهی زبانی درباره جان‌باختن تعداد زیادی از حجاج در سرزمین منا هم نکردند، گفت: آنان وقیحانه و بی‌شرمانه حجاج را به شهادت رساندند و خدا را بار دیگر به خشم آوردند که به همه بازماندگان و خانواده‌های داغدار شهدا تسلیت عرض می‌کنم.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران با اشاره به ایجاد دو گروهک و فرقه وهابیت در بین شیعیان و اهل سنت ادامه داد: جریان وهابیت در ایران با قدرت مراجع و ملت شریف و بیدار کشورمان سرنگون شد اما جریان وهابیت یهودی در حجاز به تخت پادشاهی نشست و در مقابل اسلام ناب، قرآن و اهل‌بیت قرار گرفت و دست‌ در‌ دست یهود صهیونیست اسرائیل داد.

وی با اشاره به تخریب قبور مردگان و ائمه اطهار و همچنین ویران کردن خانه‌های مردم و آواره کردن مسلمان و غیرمسلمان، اظهار کرد: آل‌سعود و یهود به نیابت رژیم خون‌ریز اسرائیل و آمریکا جنایتکار راه گردن‌زنی و خونخواری و خلاصه هدف پلید اسلام‌هراسی را در پیش گرفتند.

انتظاری با اشاره به سخنان رهبر  معظم انقلاب در دیدار با خانواده‌ شهدای منا، خاطرنشان کرد: حکام سعودی با ایجاد فاجعه منا چهره زشت و کریه خود را در دشمنی با اسلام ثابت کردند.

وی افزود: با ایجاد جریان مقاومت رژیم سعودی وحشت کرده و اختلاف شدید در شاهزاده‌های عربستان امروز کاملا مشهود و روشن شده است.

انتظاری در پایان با بیان اینکه هرگز فاجعه منا را فراموش نخواهیم کرد، تصریح کرد: امید است با تشکیل کمیته حقیقت‌یاب و حقوقدانان دنیای اسلام پرده از جنایات و فاجعه دردناک منا برداشته شود و حکام ظالم یهودی به سزای اعمال ننگینشان برسند.

امام جمعه شهرستان رامسر نیز در مراسم نخستین سالگرد شهدای منا غرب مازندران که در مصلی جوادالائمه برگزار شد با بیان یاد و خاطره شهدای منا و 9 شهید غرب مازندران گفت: این شهدا با لبان تشنه و لبیک‌گویان به شهادت رسیدند و جایگاه ویژه‌ای نزد خدا دارند.

حجت‌الاسلام سید جعفر رضایی اظهار کرد: اگر هزاران ساعت سخنرانی و صدها جلد کتاب نوشته شود تا ماهیت آل‌سعود را به جهان اسلام معرفی کند، به اندازه شهادت این شهدا نمی‌تواند تاثیرگذار باشد.

وی گفت: بنای حکومت آل‌سعود نژادپرستی است که خود را نژاد برتر و دین برتر دانسته و بقیه انسان‌ها را به عنوان خادم خود تلقی می‌کنند و هیچ شأنی برای انسان‌ها قائل نیستند.

امام جمعه رامسر با بیان اینکه فاجعه منا نه برای اسلام بلکه برای همه جهان بود، و شهادت این عزیزان بهترین روشنگری را برای خصوصیات آنها معرفی کرد، خاطرنشان کرد: این حکومت ظالم از لجاجت، حاضر به تشکیل کمیته حقیقت‌یاب هم نیست و این نشان دهنده آن است که شهدا حکومت جلاد را به بن‌بست خواهد رساند.