جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

الگوبرداری از ماهواره بنیان خانواده را سست می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

الگوبرداری از ماهواره بنیان خانواده را سست می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان این شهرستان، حجت‌الاسلام سید احمد حسینیان در کارگاه آموزشی ازدواج و مهارت‌های زندگی با اشاره به افزایش آمار طلاق در سطح کشور اظهار داشت: تهران بیشترین آمار و سیستان و بلوچستان کمترین آمار طلاق را به خود اختصاص داده است.

وی تصریح کرد: جوانان باید سبک زندگی پیغمبر اکرم (ص) و ائمه اطهار را مطالعه و الگوبرداری کنند، که در این صورت شاهد تداوم زندگی سالم و کاهش آمار طلاق در جامعه خواهیم بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نور ابراز داشت: امروزه استفاده از ماهواره‌ها و فضای مجازی باعث شده تا جوانان ما منحرف شوند و با الگوبرداری از ماهواره تن به ازدواج‌های غلط می‌دهند و در ادامه زندگی ناسالم که منجر به جدایی می‌شود.

وی افزود: تحکیم و بنیان خانواده با عشق و علاقه واقعی زن و مرد نسبت به هم صورت می‌گیرد، این دو فاکتور هیچ زمانی از هم جدا نخواهند شد و زندگی سالم و دور از تنش و طلاق را رقم می‌زند.

به گزارش فارس، بر اساس این گزارش کارگاه آموزشی ازدواج و مهارت‌های زندگی به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان نور و با هماهنگی و همکاری اداره کل ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.