سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

الویت کار در رسانه استانی دین مداری است - نمایش محتوای خبر

 

 

الویت کار در رسانه استانی دین مداری است

.

الویت کار در رسانه استانی دین مداری است

به گزارش روابط عمومی صدا ویمای مازندران تقی صمدی قائم مقام ودبیر ستاد اقامه نماز در جلسه این ستاد  بابیان این مطلب   بر تداوم برگزاری جلسات ماهانه این ستاد در مرکز تاکید کردو افزود : جلسات ستاد اقامه نماز باید به منظور تسریع امور معنوی نماز و جاری ساختن مصوبات در امر برنامه سازی ماهانه با قوام و دوام بیشتری برگزار شود . وی با اشاره به دینی بودن رسانه ملی ، دین مداری را الویت کار در رسانه دانست و اظهار داشت : مولفه مهم در رسانه ملی در عرصه برنامه سازی دین مداری است و باید در امر نماز که از ارکان اصلی دین محسوب میشود در این رسانه بیشتر مورد توجه باشد . دبیر ستاد اقامه نماز مرکز با بیان این مطلب که کار کردن در  خصوص فریضه نماز بی مزد و مواجب نخواهد بود گفت : کار کردن در حوزه دین و نماز آثاری ماندگار برای دنیا باقی خواهد داشت و اجر و پاداشش پس از مرگ نصیب و قسمت بشر میشود و هرچه برای این فریضه الهی کار شود برکات و ثمرات اخروی نیزافزون می یابد .
بررسی وضعیت نمازخانه های بین راهی ، تولد انیمیشن های نماز ، تولید برنامه کوتاه (یاد مان نرود) پیرامون نماز ، ایجاد باشگاه مخاطبان رسانه با موضوعیت رسانه ، برگزاری جشن تکلیف برای فرزندان همکاران ، تجلیل از فعالان نماز ، معرفی مساجد موفق در برپایی نماز صبح در سطح استان ، بهره گیری علمی از محققان موفق در عرصه نماز و ... از جمله تاکیدات قائم مقام مرکز در این جلسه بود .
.
1 – مقرر شد  برنامه ای  ( یادمان نرود ) در رادیو بطور غیر مستقیم با موضوع نماز بیشتر کار شود همچنین حوزه سیما نیزنسبت به تولیداین برنامه باهمین عنوان  اقدام نماید .
2 – مقرر شد برنامه ای با عنوان گلبرگ با گویش محلی و با فرهنگ و اداب مازندرانی پیرامون نماز  در سیمای مازندران تولید و پخش شود