سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

اقدام وزارت کشور در تجهیز امکانات غرب مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اقدام وزارت کشور در تجهیز امکانات غرب مازندران

علی نبیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با اعلام اینکه برف در حال باریدن است و تمام هم و غم ما خدمات‌رسانی مناسب در غرب مازندران است، اظهار داشت: برق در غرب مازندران وصل شد و آب نیز جریان دارد.

وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی استان به ویژه بسیج و سپاه برای بازگشایی معابر همراه با اداره راه اقدام کرده‌اند، افزود: بازگشایی معابر راه روستایی نیز در حال انجام است.

نبیان به اقدام ویژه وزارت کشور در تجهیز منابع راهداری اشاره کرد و گفت: تعدادی تجهیزات راهداری از سوی شهرداری تهران برای غرب استان حمل شده است که در راه است.

معاون عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی نسبت به تجهیز منابع اولیه کاری خود از وزارت متبوع کمک گرفته است، تصریح کرد: تجهیزات راهداری نیز از دو استان کشور به غرب مازندران فرستاده شد.

نبیان از راه‌اندازی نانوایی‌ها در غرب مازندران خبر داد و گفت: در حال حاضر گاز در غرب مازندران جریان دارد و برق 63 کیلو ولت توانیر در رامسر توزیع شد.

وی یادآور شد: از برق استان تهران اکیپ‌های مختلفی برای رفع مشکل مناطق برف‌گیر غرب مازندران اقدام کردند.

معاون عمرانی استانداری مازندران اذعان داشت: هم استانی‌های محترم نسبت به مصرف بهینه گاز اقدام کنند تا مشکل قطعی پیش نیاید.