جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

اقتصاد کشور بیمار است/ هیچگاه مقابل دشمن تسلیم نمی‌شویم - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتصاد کشور بیمار است/ هیچگاه مقابل دشمن تسلیم نمی‌شویم

نماینده ولی فقیه در مازندران اقتصاد کشور را بیمار دانست و گفت: اقتصاد کشور با بحران مواجه است و باید چاره‌ای برای آن اندیشیده شود.

اقتصاد کشور بیمار است/ هیچگاه مقابل دشمن تسلیم نمی‌شویم

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مرکز مازندران، اظهار کرد: باید دغدغه مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی در کشور عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم اقتصاد مقاومتی را در استان اجرایی کنیم باید به کشاورزی، صنعت و گردشگری توجه شود، افزود: منابع صنعت کشور به‌صورت خام به‌فروش می‌رسد و سود بیشتر را دیگران بهره‌مند می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه شغل‌ها کمک‌کار یکدیگر هستند و در این راستا باید تعامل و همکاری بین تمامی مجموعه جامعه و شغل‌ها ایجاد شود، عنوان کرد: صنعت‌های مختلفی در کشور وجود دارد که همه آنها مورد نیاز و احتیاج جامعه است.

طبرسی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم جامعه سالم و با ثبات داشته باشیم باید از تمامی صنعت‌ها بهره‌گیری کنیم، عنوان کرد: یکی از نیازمندی‌ها بشر صنعت است و باید به همه آنها توجه کنیم.

این مسؤول بر لزوم توجه به کیفیت صنعت تاکید کرد و ادامه داد: صنعت بدون کیفیت به‌درد جامعه امروزی نمی‌خورد و باید بر اساس نیاز روز جامعه کیفیت صنعت خود را افزایش دهیم.

امام جمعه ساری با بیان اینکه صنعت کشور باید به‌روز شود و اگر صنعت ما دارای کیفیت لازم باشد، بسیاری از کشورها خواهان آن می‌شوند، تصریح کرد: رابطه کارگر و کارفرما باید طوری باشد تا یکدیگر از سود آن بهره‌مند شوند.

طبرسی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد سبک زندگی ما را تغییر دهد، گفت: هیچگاه در مقابل دشمن تسلیم نمی‌شویم و دشمنان باید این آرزوی خود را به‌گور ببرند.

وی اقتصاد کشور را بیمار دانست و افزود: اقتصاد کشور با بحران مواجه است و باید چاره‌ای برای آن اندیشیده شود.