سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

اقتصاد پویا - نمایش محتوای صدا

 

 

اقتصاد پویا

 

گوینده : زری قاسم نژاد

گزارشگر : سلمانپور 

صدابردار : شهرام حق شناس ، سامی یوسفی ، علیرضا میرقربان نژاد ، احمد حسن نژاد ، خانم رقیه محسن تبار 

اقتصاد پویا عنوان برنامه ایست به تهیه کنندگی علیرضا دهقان، این برنامه در 30 دقیقه و هفته ای یک بار از رادیو مازندران پخش خواهد شد و امکان تکرار آن در روز های دیگر نیز وجود دارد.
این برنامه به صورت تولیدی بوده و به صورت گزارش محور و با استفاده از بحث های کارشناسی با حضور کارشناسان اقتصادی و مسئولین جهت ارائه راهکارها و طرح مشکلات مردم ، تهیه و پخش میشود. همچنین از تولید کننده های نمونه و کسانی که در ایجاد اشتغال در استان تاثیر گذار بودند و هستند، نیز در بخش های گزارشی و یا حضور در استودیو برنامه استفاده خواهد شد.
کلید واژه اقتصاد مقاومتی در ادبیات اقتصادی کشورمان برای نخستین بار از سوی مقام معظم رهبری در شهریور ماه سال 1389 در دیدار با کار آفرینان مطرح شد. در همین دیدار، رهبر معظم انقلاب « اقتصاد مقاومتی»؛ را معنا و مفهومی از کارآفرینی معرفی کردند و  برای نیاز اساسی کشور به کارآفرینی  نیز  به دو دلیل « فشار اقتصادی دشمنان » و « آمادگی کشور برایی جهش » اقتصاد مقاومتی را لازم دانستند. از این رو مقام معظم رهبری ؛ سال 95 را به دلیل اهمیت مسایل اقتصادی و به ویژه رفع مشکلات اقتصادی کشور و پاسخ به مطالبات مردم، سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند.و در ادامه اهمیت این موضوع ،سال 96 را نیز سال "اقتصاد مقاومتی، تولید  و اشتغال " نامیدند .
این برنامه سعی دارد تا با بررسی محورهای مختلف تحقق اقتصاد مقاومتی، بخصوص در راستای تولید و اشتغال قدم های مثبتی برداریم.
آیتمهای برنامه :
متن ، گزارش ، دعوت از کارشناس ، وله ، دعوت از کارآفرینان ، موسیقی و ... .

 

  

سال تولید: سال 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام و تشکر از برنامه خیلی خوب شما admin admin ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ ۱۱:۱۳

admin admin
سلام و تشکر از برنامه خیلی خوب شما
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ ۱۱:۱۳

پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو