حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷

اقتصاد پویا - نمایش محتوای صدا

 

 

اقتصاد پویا

Loading the player...
اقتصاد پویا

برنامه ای با موضوع اقتصاد مقاومتی می باشد که یکشنبه ها از ساعت 13:30  ،به مدت 30 دقیقه از صدای مرکز مازندران پخش می شود.
رهبر معظم انقلاب چند سالی است اجرای اقتصاد مقاومتی را بعنوان طریقی درست برای حل مشکلات و راهی برای بی تاثیر کردن مشکلات موجود و هجمه های رنگارنگ اقتصادی از سوی بیگانگان مورد تاکید قرار دادند و امسال (1395) راهم بنام سال اقتصاد مقامتی –اقدام و عمل اعلام فرمودند. مبنای عمل در اقتصاد مقاومتی تشخیص مراجع و حوزه های فشار اقتصادی دیگران و پیدا کردن راه حل برای کنترل وبی اثر کردن آنها و ارائه راهکار های مناسب در جهت رسیدن به رشد و شکوفایی ست.
آیتمهای این برنامه عبارتند از:
1-متن برنامه : متن با اعلام موضوع مورد نظر ،کلیات و سرفصل های مورد نظر برنامه را بیان می کند و باتبیین موضوع و اهمیت آن بخشهای برنامه را با توضیحی کوتاه معرفی می کند.
2-گزارش: دراین بخش باتوجه به موضوع برنامه به سراغ مصداقهای موجود در استان می رویم و به انعکاس واقعیتها ی موجود در خصوص موضوع می پردازیم این گزارش ها در بین مردم ،همراه با صاحبان صنایع و کشاورزان و باغداران ،دامداران ،کارآفرینان و دانشجویان و کارگران تهیه خواهد شد.
3-کارشناس: کارشناسان برنامه باتوجه به موضوع به بیان مفاهیم و مصادیق و موانع و راهکارها و شیوه های تحقق اقتصاد مقاومتی خواهند پرداخت و به سئوالات مطرح شده در گزارش وهمچنین مجری برنامه پاسخ خواهند داد.
4-کلام مقام معظم رهبری:درفواصل برنامه از کلام رهبر معظم انقلاب در طول سال ها ی گذشته وبویژه سخنان نوروز امسال که در باره اهمیت اقتصاد مقاومتی و تبیین زوایای آن بیان کردند براساس موضوع برنامه استفاده می شود.
5-موسیقی و سرود:استفاده از موسیقی های ملی و وطنی بویژه موسیقی هایی که مردم را به کا رو تلاش و استقلال و پویایی تشویق می کند یقینا درریتم برنامه و همراهی مخاطب موثر خواهد بود.

 

 

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده:رمضان کریمی نیا
گوینده:مجید محمدی
نویسنده: رمضان کریمی نیا
گزارشگران:سلمانپور-محمد خانی-روشن بخش
صدابرداران:رقیه محسن تبار،سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمد،علی احمد پورپربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو