جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

اقتصاد مقاومتی راه مقابله با دشمنان است - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتصاد مقاومتی راه مقابله با دشمنان است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیرگاه سوادکوه شمالی با اشاره به اینکه انسان نفس خود را می‌تواند با تقوا مهار کند، گفت: انسان با تقوا در خشم و غضب اقدام به ظلم نخواهد کرد.

امام جمعه شیرگاه سوادکوه شمالی با تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع) و با اشاره به شرایط زمان امامت ایشان، گفت: دشمنان در فضای خفقان بعد از شهادت امام ششم قصد به شهادت رساندن امام هفتم داشتند که با تدبیر امام صادق (ع) در انتخاب وصی که از مسئولان حکومت بودند، نقشه آنان را از بین برد.

وی افزود: نفوذ ائمه در دل‌های مردم باعث ترس حاکمان شده بود.

مهدوی با یادآوری سخنان مقام معظم رهبری درباره کشورهای سلطه‌گر، خاطر نشان کرد: آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی بر خلاف ادعای آنان جامعه جهانی نیستند و بسیاری از دولت‌ها و مردم با سیاست‌های آنان مخالف هستند.

خطیب جمعه شیرگاه سوادکوه شمالی با اشاره به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری درباره موضوع جمعیت، گفت: فرزندآوری از تأکیدات پیامبر گرامی اسلام است و خانه‌داری و تربیت فرزندان از مهم‌ترین وظایف زنان است.

وی با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر، افزود: مقاومت و ایستادگی ملت ایران باعث آزادی خرمشهر را فراهم کرد و امروز هم تنها راه مقابله با دشمنان اقتصاد مقاومتی است.