سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

اقتصاد مقاومتی تیری زهرآلود بر اهداف شوم دشمنان است - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتصاد مقاومتی تیری زهرآلود بر اهداف شوم دشمنان است

سؤول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل گفت: اقتصاد مقاومتی تیری زهرآلود بر اهداف شوم دشمنان استکباری است.

اقتصاد مقاومتی تیری زهرآلود بر اهداف شوم دشمنان است

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، حجت‌الاسلام محمدحسین محمدیان در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به اینکه ملت ایران در عرصه‌های مختلف توانست با سربلندی و استقامت پیروز میدان باشد، اظهار کرد: این ملت حکومت پهلوی را ساقط کرد و جنگ هشت‌ساله تحمیلی و تهاجم فرهنگی را مدیریت کرد.

وی افزود: امروزه ایران با اقتصاد مقاومتی با توجه به درایت، هوشیاری و بصیرت‌ مقام معظم رهبری وارد میدان شده است.

مسؤول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل تصریح کرد: استکبار با تمام هجمه‌های خود وارد میدان شده و با با راه‌اندازی شبکه‌های مجازی و ماهواره‌ای می‌خواهد به اهداف شوم خود برسد.

این مسؤول با اعلام اینکه مردم مقاوم ایران به پایداری مشغول هستند، ادامه داد: امروزه مستکبران جهانی در راستای خدشه‌دار کردن به اقتصاد داخلی ایران برآمدند ولی با درایت و هوشمندی رهبر معظم انقلاب و تأکید بر اقتصاد مقاومتی نقشه‌های شوم آنها نقش بر آب است.

محمدیان با اشاره به اینکه سپاه پاسداران از گذشته تاکنون در عرصه‌های مختلف به‌خوبی وارد شد، بیان کرد: دشمن با سنگ‌اندازی‌های مختلف به مقابله با ایران شتافته ولی امروزه ایران در بخش توانمندی‌های نظامی سرآمد است.

وی با تاکید بر اینکه امروزه باید عرصه را بیشتر از گذشته بر دشمنان تنگ کرد، ادامه داد: همه سران سه قوه و سپاه باید کارآزموده، متحد و یکپارچه باشند و دولت و ملت توانمند و مطیع امر رهبری باشد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل با اعلام اینکه مردم ایران با بصیرت هستند و مقام معظم رهبری بر بصیرت مردم می‌افزاید، گفت: ملت ایران در عرصه‌های مختلف حضور گسترده‌ای دارد و علت آن یک نظام واحد به‌نام بسیج است.