جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

اقتصاد مقاومتی تنها با جهاد و حماسه اقتصادی تحقق می یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتصاد مقاومتی تنها با جهاد و حماسه اقتصادی تحقق می یابد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ ربیع فلاح ˈ روز یکشنبه در آیین آغاز طرح رزمایش نوروزی فرماندهی انتظامی مازندران در ساری ، افزود : همه ما در دولت تدبیر و امید تلاش خواهیم کرد تا منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در بحث اقتصاد مقاومتی در جامعه محقق شود.

وی با اظهار این که اتفاقات خوبی از جمله در زمینه اقتصادی با روی کار آمدن دولت یازدهم در کشور رخ داده ، گفت : تلاش می شود تا تورم اقتصادی را که تا اوایل اسفند ماه امسال به 28 درصد کاهش یافت ، به زیر 25 رسانده شود.

استاندار مازندران به ضعف زیرساخت ها در تمامی بخش ها در این استان اشاره کرد و افزود :

یکی از این زیرساخت ها ، ظرفیت جاده ای است که متاسفانه هر ساله شاهد تصادفات وسائط نقلیه و تلفات انسانی در جاده های استان هستیم .

وی ادامه داد : در 10 ماه منتهی به بهمن امسال بیش از 600 نفر در اثر سوانح رانندگی در مازندران جان باختند که بسیار نگران کننده و باعث تاسف است.

فلاح گفت : در همین رابطه جلسات مختلف با فرمانداران، دهیاران و بخشداران استان برگزار کردیم و تصمیات لازم برای کاهش تصادفات خودرو و ایجاد زیر ساخت های مناسب اتخاذ شد.

نماینده ارشد دولت در مازندران همچنین به تشکیل ستاد تسهیلات نوروزی در استان اشاره کرد و اظهار داشت : همه نوع تمهیدات برای ارائه خدمات بهتر به مسافران و گردشگرانی که از اقصی نقاط کشور در ایام نوروز وارد این دیار می شوند ، فراهم شده است.

وی اضافه کرد : اقدامات خوبی در زمینه تامین ارزاق عمومی ، نظارت بر بازار ، بهداشت و درمان و دیگر نیازهای عمومی مردم در ایام نوروز از سوی مسوولان دستگاه های ذیربط در استان انجام شده و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.