جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

اقامت حدود 2 میلیون گردشگر در روستاهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اقامت حدود 2 میلیون گردشگر در روستاهای مازندران

معاون استاندار مازندران گفت: برای نخستین‌بار در سال 94 کارگروه روستایی در ستاد اجرایی تسهیلات سفر در مازندران تشکیل شد و از 10 میلیون و 450 هزار نفر شب اقامت در مازندران بالغ بر یک‌میلیون و 900 هزار نفر در روستاها سکونت داشتند.

اقامت حدود 2 میلیون گردشگر در روستاهای مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی نبیان امشب در گردهمایی دهیاران که در جهاد کشاورزی مازندران برگزار شد، با اشاره به اینکه دهه فجر یادگار رشادت‌هایی است که امام راحل با گام‌هایی که برداشته آرامش را در جای جای ایران برقرار کرده‌است، اظهار داشت: حضور گسترده مردم در روستاها و شهرها در 22 بهمن ماه مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهند زد.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به اینکه هفتم اسفندماه روز حضور همه آحاد مردم در پای صندوق‌های رای برگ زرینی را برای ایران اسلامی رقم خواهد زد، بیان کرد: دهه فجر امسال 713 پروژه با اعتباری بالغ بر 408 میلیارد تومان در مازندران افتتاح شده و یا در مرحله افتتاح است که این نشان‌دهنده همت دولت یازدهم برای همه مردم استان است.

وی با بیان اینکه دهیاران در روستاها در حال خدمت‌رسانی هستند، گفت: از 3 میلیون و 200 هزار نفر جمعیت استان 45 درصد در روستاها و 55 درصد در شهرها سکونت دارند.

معاون عمرانی استاندار مازندران اضافه کرد: اگر خواهان این هستیم که جمعیت را در روستاها حفظ کنیم باید امکاناتی را در روستاها داشته‌باشیم تا فاصله شهر تا روستا قابل لمس نباشد.

نبیان اظهار کرد: برای نخستین‌بار در سال 94 کارگروه روستایی در ستاد اجرایی تسهیلات سفر در مازندران تشکیل شد و از 10 میلیون و 450 هزار نفر شب اقامت در مازندران بالغ بر یک‌میلیون و 900 هزار نفر در روستاها سکونت داشتند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در آستانه بهار 95 قرار داریم دهیاران در روستاها باید برای حضور بیشتر گردشگران تلاش کنند.