جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

اقامت بیش از 800 هزار نفرشب گردشگر در نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

اقامت بیش از 800 هزار نفرشب گردشگر در نوشهر

فرماندار نوشهر از اقامت بیش از 800 هزار نفرشب گردشگر در این شهرستان در ایام نوروز خبر داد.

اقامت بیش از 800 هزار نفرشب گردشگر در نوشهر

علی شادمان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان نوشهر با اشاره به استقبال بسیار بالای مسافران و گردشگران برای گذران ایام نوروز در این شهرستان، اظهار کرد: براساس آمارهای موجود از 27 اسفند تاکنون بیش از 800 هزار نفر در مجموعه‌های اقامتی نوشهر اسکان یافته‌اند.

وی افزود: 400 هزار نفر در این مدت از جاذبه‌های گردشگری شهرستان نوشهر بازدید کردند.

فرماندار نوشهر خاطرنشان کرد: بازدید از مراکز سیاحتی و اقامتی به همراه اعضای ستاد خدمات سفر نوشهر به طور منظم انجام می‌شود و خدمات ارائه شده به مسافران و گردشگران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: شرایط میزبانی و خدماتی که در ایام نوروز به گردشگران ارائه می‌شود بسیار متنوع و رضایت‌بخش بوده که از نظر امنیتی نیز تاکنون هیچ مشکلی وجود نداشته است و همه چیز در آرامش سپری می‌شود.

فرماندار نوشهر به برگزاری دومین جشنواره ملی اقوام به میزبانی شهرستان نوشهر اشاره کرد و افزود: این جشنواره فرصت بسیار خوبی برای افزایش جذب گردشگران در شهرستان نوشهر و همچنین زمینه‌ای برای اتحاد و وحدت هر چه بیشتر بین اقوام مختلف است.

وی اظهار کرد: جشنواره ملی اقوام یک کار فرهنگی محسوب می‌شود و کارهای فرهنگی نیز زمان‌بر است، بنابراین باید نسبت به استمرار و تداوم این‌گونه برنامه‌ها همت و تلاش داشت تا در زمان خودش به ثمر بنشیند.

شادمان به تصادفات جاده‌ای در محور نوشهر اشاره کرد و گفت: بخشی از این تصادفات مربوط به رعایت نکردن قوانین رانندگی است و بخشی دیگر نیز نیاز به اصلاح مسیرها دارد که از جمله آن افزایش دوربرگردان ‌های استاندارد در محور شرقی نوشهر است که در این‌باره طی بازدیدی که به همراه معاون عمرانی استاندار مازندران داشتیم بر ضرورت افزایش ضریب ایمنی و رفع مشکلات جاده‌ای این محور از سوی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران تأکیدات جدی شد.