سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

اقامت بیش از یک‌میلیون نفر شب مسافر در نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

اقامت بیش از یک‌میلیون نفر شب مسافر در نوشهر

فرماندار نوشهر از اقامت یک‌میلیون و 540 نفرشب گردشگر در ایام نوروز در نوشهر خبر داد.

اقامت بیش از یک‌میلیون نفر شب مسافر در نوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، علی شادمان عصر امروز در نخستین جلسه شورای اداری نوشهر در سال جدید از اقامت یک‌میلیون و 540 نفرشب گردشگر در ایام نوروز در نوشهر خبر داد و با اشاره به شعار سال، اظهار کرد: ستاد اقتصاد مقاومتی در فرمانداری تشکیل می‌شود، چون هرچه به سطح اجرایی برسیم تحقق اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل مهم است.

فرماندار نوشهر با اشاره به مشکلات موجود در این شهرستان افزود: در شهرستان با مشکلات کمربندی و جاده رویان ـ نوشهر مواجه هستیم که مدیر اداره راه و شهرسازی شهرستان توجه بیشتری در این زمینه داشته‌باشند.

وی با اشاره به گردشگری بودن این شهرستان تصریح کرد: با توجه به ورود حجم عظیم مسافران و گردشگران در نوشهر، این شهر پایتخت گردشگری کشور شد، به‌طوری که یک‌میلیون و یکصد نفر در پذیرش اقامت در شب را در استان داشت.

شادمان در بخش دیگری از سخنان خود تأکید کرد: نگاه‌مان را باید تغییر دهیم و نباید توقف و هراس مسائل زیست‌محیطی داشته‌باشیم.

وی اضافه کرد: اشتغال، تولید و درآمدزایی نیازمند حمایت از سرمایه‌گذاری است و تاکنون هشت فقره تقاضای سرمایه‌گذاری در شهرستان در سال جدید داشته‌ایم.

فرماندار نوشهر اظهار کرد: هر دستگاهی باید راه‌های سرمایه‌گذاری را باز کند تا در شرایط سخت اقتصاد مقاومتی را تحقق ببخشیم و نگاه‌مان را متناسب با اقتصاد مقاومتی جهت دهیم.

وی در پایان گفت: رسانه‌ها در انتخابات بهترین یار و همکار ما بودند و توقعی هم داریم که در صورت دیدن مشکلی، نخست گزارش بدهند تا اگر تأئید شد، سپس رسانه‌ای شود.