سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

افق روشن - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

افق روشن

تهیه کننده:سید مرتضی میر شفیعی

کارگردان:سید مهدی بوی افراز

دستیار تهیه:مرتضی وحدانی

دستیار تولید:سمیه خرسندی

مجری:مجید محمدی

منشی صحنه:آناهید احمد نژاد

نورپرداز:محمد صادق ذاکری

دستیار نور:مهدی بهارفر

صدابردار:سید محمود موسوی

دستیار صدا:حسین شاملی

تصویربرداران:محمدصادق ذاکری-فتاح رحیمی-فردین شیری

پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 مهمترین رویداد سیاسی قرن در منطقه و جهان بود. این رخداد عظیم حاوی دستاوردهای بزرگی برای ملت ایران است که این دستاوردها همچنان در حال رویش و ثمردهی است.

اینک قریب چهل سال از عمر غرش نهال انقلاب اسلامی می‌گذرد؛ نهالی که نیازمند آبیاری بوده و از ۲۲ بهمن۵۷ تا همین لحظه این روند آبیاری به پای آن ادامه دارد، جانفشانی‌ها و رشادت‌های بسیاری برای تناور شدن و تنومند ماندن این درخت پرثمر در تاریخ پر افتخار ایران سربلند ثبت و ضبط شده که محصور دولتی خاص نبوده است و نیست.

طی عمر پر برکت انقلاب اسلامی؛ دستاوردهای جهشی متکی به معنویت این نظام الهی از چنان گستردگی و تنوعی برخوردار بوده که امروزه نه تنها اندیشمندان و صاحبنظران بی‌طرف غربی و شرقی، بلکه دشمنان قسم خورده این مرز و بوم نیز بر عظمت آن اذعان داشته و به کارآمدی بالای آن اعتراف دارند.

فرا رسیدن دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، فرصت خوبی برای مرور، انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در حوزه‌های مختلف می‌باشد. هر چه از پیروزی انقلاب اسلامی فاصله میگیریم، اهمیت بررسی موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی و اهمیت بیان دستاوردها و پیشرفت‌ها بیش‌تر می‌شود.

سیمای مرکز مازندران هم در همین راستا با دعوت از مسوولان و مدیران استانی به بیان توانمندی ها و دستاوردهای چهل ساله انقلاب می پردازد. 

 

 

 

 

سال تولید: 1397