جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

افزایش 40 درصدی کمک‌های نقدی دانش‌آموزان فریدنکناری برای بازسازی عتبات عالیات - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش 40 درصدی کمک‌های نقدی دانش‌آموزان فریدنکناری برای بازسازی عتبات عالیات

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار گفت: کمک‌های نقدی دانش‌آموزان فریدنکناری برای بازسازی عتبات عالیات 40 درصد افزایش یافته است.

افزایش 40 درصدی کمک‌های نقدی دانش‌آموزان فریدنکناری برای بازسازی عتبات عالیات

سید عظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، اظهار کرد: کسب 29 رتبه استانی در مسابقات فرهنگی، هنری و پرسش مهر ریاست جمهوری از مهم‌ترین دستاوردهای اداره آموزش و پرورش فریدونکنار در حوزه پرورشی بوده است.

وی از کسب رتبه سوم استان در مسابقات هنرهای نمایشی و هنرهای آوایی توسط دانش‌آموزان فریدونکناری خبر داد و افزود: راهیابی به مرحله کشوری جشنواره فیلم پرسش مهر ریاست جمهوری با عنوان «آب‌بندان» در بخش فرهنگیان را نیز داشته‎ایم.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار کسب رتبه اول استان در مسابقات احکام و رتبه‌های برتر در دیگر رشته‌های قرآنی را نیز از جمله این دستاوردها دانست و تصریح کرد: کسب رتبه‌های برتر در رشته‌های ورزشی و تشکیل مجمع خیرین سلامت دانش‌آموزان برای نخستین‌بار در کشور نیز در همین راستا تحقق یافت.

این مسئول کسب مدال طلا و برنز مسابقات تکواندوی کشوری «انتخابی تیم ملی» و راهیابی به اردوی تیم ملی تکواندو، افزایش 40 درصدی کمک‌های نقدی دانش‌آموزان برای بازسازی عتبات عالیات و برگزاری 140 مرحله اردو برای 4 هزار و 500 دانش‌آموز فریدونکنار را نیز در این لیست عملکردی قرار داد.

اسماعیل‌زاده از اجرای طرح المپیاد ورزشی درون‌مدرسه‌ای با مشارکت 3 هزار دانش‌آموز فریدونکناری خبر داد و بیان کرد: نمایشگاه کتاب و اهدای 3 هزار جلد کتاب رایگان به مدارس و یادواره شهدا در تمامی مدارس متوسطه دوم شهرستان برگزار شده است.

وی از نواختن زنگ سردار بصیرت در همه مدارس فریدونکنار به‌مناسبت سالروز شهادت حاج حسین بصیر خبر داد و خاطرنشان کرد: اکران 100 فیلم جشنواره رشد در 30 مدرسه شهرستان برای نخستین‌بار توسط حوزه پرورشی اداره آموزش و پرورش فریدونکنار به مرحله اجرا رسیده است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار در پایان گفت: کسب رتبه دوم استان در آزمون مشاوران سراسر کشور، حضور مسئولان در نماز جماعت مدارس در روزهای دوشنبه و تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر در تمامی مدارس دخترانه از دیگر دستاوردهای مهم اداره آموزش و پرورش فریدونکنار در حوزه پرورشی بوده است.