جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

افزایش 40 درصدی مددجویان بهزیستی در فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش 40 درصدی مددجویان بهزیستی در فریدونکنار

رئیس اداره بهزیستی فریدونکنار از افزایش 40 درصدی تعداد مددجویان بهزیستی این شهرستان خبر داد.

افزایش 40 درصدی مددجویان بهزیستی در فریدونکنار

بهرام شریفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار داشت: بهزیستی شاخص‌ترین نهاد اجتماعی و حمایتی دولتی است که با رویکرد مددکاری و با ارائه خدمات متنوع حمایتی، توانبخشی و پیشگیری و توانمندسازی گروه‌های نیازمند و معلولان با حفظ کرامت والای انسانی فعالیت می‌کند.

وی افزود: این سازمان برای ارائه هرچه بیشتر و بهتر خدمات، نیازمند مشارکت مردم و خیران بوده و به‌واسطه نیک‌اندیشی و اقدامات خداپسندانه آنان تاکنون منشأ خیرات و خدمات ارزنده‌ای بوده است.

رئیس اداره بهزیستی فریدونکنار در تشریح عملکرد این نهاد در دولت یازدهم با بیان اینکه مجموع خانواده‌های تحت پوشش بی‌سرپرست و نیازمند ایتام و معلولان حدود یک‌هزار و 700 خانوار است، تصریح کرد: این رقم با رشد 40 درصدی نسبت به سال 92 همراه بوده است.

شریفی بیان کرد: مجموع مبلغ پرداخت مستمری ماهیانه به خانواده‌های بی‌سرپرست ایتام و خانواده‌های دارای معلول شدید در طول سه سال گذشته 655 میلیون تومان بوده است.

وی از پرداخت انواع کمک موردی در قالب لوازم ضروری درمان، تحصیلی، اشتغال، مسکن و لوازم توان‌بخشی با هزینه حدود 86 میلیون تومان خبر داد و اضافه کرد: پرداخت شهریه دانشجویی به دانشجویان معلول و نیازمند به تعدا