جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

افزایش 25 درصدی توزیع انواع فرآورده های نفتی در غرب مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش 25 درصدی توزیع انواع فرآورده های نفتی در غرب مازندران

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمود طاهری عصر شنبه در حاشیه نشست با جایگاه داران سوخت در غرب استان مازندران افزود: تا پایان امسال تعدا جایگاههای سوخت منطقه به 50 جایگاه می رسد که امکان خدمت رسانی بهتر فراهم می شود.

طاهری اظهار داشت: با توجه به اینکه نرخ سوخت تغییر می کند حضور مسئولان جایگاهها در محل جایگاه ضروری است.

وی همچنین با اشاره به درپیش بودن چهارشنبه آخر سال گفت: برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در چهارشنبه آخر سال، حضور مسئول جایگاه الزامی است تا در مواقع لزوم تصمیم درست اتخاذ کنند.

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی چالوس، با بیان اینکه در ایام بارش برف به بعضی از جایگاه های ما خساراتی وارد شد گفت: در تلاشیم که جایگاههای که دچار صدمات شدند را بازسازی کنیم تا آنها بتوانند خدمات رسانی مطلوبی داشته باشند.

طاهری گفت: مسئولان جایگاهها در ایام تعطیلات نوروز باید در خرید به موقع سوخت اقدام کنند تا خدمات به مردم بدون دغدغه صورت گیرد، همچنین انتظارداریم که مسئولین جایگاه ها آمار دقیقی در سه نوبت به ما ارائه کنند.

معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی چالوس نیز در خصوص برنامه های پیش بینی شده در خصوص تعطیلات عید گفت:  مناسب بودن رمپهای ورود وخروج، رنگ آمیزی جداول، نظارت برنظافت مستمر محوطه جایگاه ها، سرویسهای بهداشتی، نماز خانه، آماده به کار بودن دیزل ژنراتورهای جایگاه، اطمینان از فعال بودن کلیه دوربینهای مداربسته و ممانعت از پارک وسیله نقلیه شخصی در محوطه باید مورد توجه قرار گیرد.