جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

افزایش 11 درصدی طول شبکه‌های توزیع برق در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش 11 درصدی طول شبکه‌های توزیع برق در مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از افزایش 11 درصدی طول شبکه‌های توزیع برق استان خبر داد.

افزایش 11 درصدی طول شبکه‌های توزیع برق در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق مازندران، قاسم شهابی گفت: در سه سال گذشته 859 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 531 کیلومتر شبکه فشار متوسط در حوزه توزیع برق مازندران احداث شده که ماهانه حدود 39 کیلومتر به‌طور متوسط به شبکه‌های توزیع برق مازندران افزوده شده که 24 کیلومتر این میزان به شبکه‌های فشار ضعیف و 15 کیلومتر به شبکه‌های فشار متوسط اضافه شده است.

وی از افزایش 17 درصدی تعداد ترانسفورماتورهای حوزه توزیع برق مازندران در این مدت خبر داد و افزود: در این مدت 3 هزار و 733 دستگاه با قدرت 313 هزار و 70 کیلوولت آمپر به ظرفیت ترانس‌های حوزه توزیع برق مازندران افزوده شده است که به طور متوسط ماهانه 104 دستگاه با ظرفیت 8 هزار و 696 کیلوولت آمپر به تعداد و ظرفیت‌های ترانسفورماتور افزوده شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خاطرنشان کرد: در سه سال گذشته 157 هزار و 226 مشترک به تعداد مشترکان این شرکت افزوده شده که نسبت به مدت مشابه سنوات گذشته رشد 10 درصدی را شاهد بودیم و به‌طور متوسط ماهانه 8 هزار و 696 مشترک به تعداد مشترکات این شرکت افزوده شده است.

این مسؤول یادآور شد: در این مدت 28 روستای زیر 20 خانوار فاقد برق از نعمت برق برخوردار شده‌اند که به طور متوسط ماهانه یک روستای زیر 20 خانوار بهره‌مند و رشد یک درصدی را نشان می‌دهد.

شهابی بر نقش ارزنده مدیریت مصرف در گذر از پیک تابستان تأکید کرد و از مجریان پروژه‌های کاهش پیک و مدیریت مصرف خواست تا با فعالیت‌های مضاعف تمام سعی و تلاش خود را برای عبور از پیک تابستان به‌کار بگیرند.