رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

افزایش 1.5 برابر ظرفیت اسکان نوروزی- حضور نوروزخوانان در روستاها - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش 1.5 برابر ظرفیت اسکان نوروزی- حضور نوروزخوانان در روستاها

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، یدالله اکبرزاده در آخرین جلسه شورای اداری این شهرستان با اعلام اینکه این شهرستان در سطح ادارات آموزش و پرورش استان مازندران رتبه دوم را کسب کرده است، بیان کرد: آموزش و پرورش دو مسئولیت مهم استفاده از جایگاه‌های علمی در کنار اجرای طرح‌های فرهنگی را پیگیری می‌کند.

وی با اشاره به اینکه توسعه فضاهای آموزشی در آمل روند مناسبی داشته است، تصریح کرد: در سال ‌جاری 200 کلاس درس به فضاهای آموزشی این شهرستان افزوده شده است.

اکبرزاده با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش باید بتواند خود را با سطح جهانی هماهنگ کند، یادآور شد: هوشمندسازی مدارس در این راستا از اقدامات خوبی بوده است که آمل نیز در این زمینه موفق عمل کرده است.

وی با بیان اینکه بیش از 400 کلاس درس در این شهرستان هوشمندسازی شده است، بیان کرد: این امر می‌تواند در فعالیت آموزشی دانش‌آموزان تاثیر خوبی داشته باشد.

رئیس شورای آموزش و پرورش آمل با اشاره به اینکه تمامی اماکن اقامتی این شهرستان برای حضور مسافران نوروزی آماده شده است، افزود: ستاد اسکان آموزش و پرورش با مهیا کردن فضاهای اقامتی قریب به یک و نیم برابر ظرفیت اسکان خود را افزایش داده است.

وی با تاکید بر اینکه افزایش ضریب حفاظتی از مدارس و منازل در ایام نوروز باید مدنظر باشد، گفت: این امر دغدغه مسئولان قرار گیرد.

این مسئول با اشاره به اینکه در آستانه نوروز، حضور نوروزخوانان در روستاها تدارک دیده شده است، بیان کرد: این نوروزخوانان در سطح شهر نیز آمدن بهار را مژده خواهند داد.