رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

افزایش کشفیات با ارتقاء آموزش‌های مهارتی نیروهای ناجا - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش کشفیات با ارتقاء آموزش‌های مهارتی نیروهای ناجا

رئیس مرکز عملیات بازرسی کل ناجا گفت: ارتقاء آموزش‌های مهارتی نیروهای ناجا و توجه به این امر سبب افزایش کشفیات شده است.

افزایش کشفیات با ارتقاء آموزش‌های مهارتی نیروهای ناجا

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار فرامرز اخلاقی ظهر امروز در نشست با فرمانده انتظامی استان، فرمانده دریابانی استان، معاونت‌ها، رؤسای پلیس‌های تخصصی و بازرسان اعزامی ناجا در ساری، اظهار کرد: هدف قرارگاه جهادی آموزش ارتقاء توانمندی‌های علمی و مهارتی کارکنان برای اجرای مأموریت‌های سازمانی است.

وی فلسفه تشکیل قرارگاه جهادی آموزش را افزایش سطح آموزش و تقویت توانمندی و آمادگی‌های مهارتی و تخصصی کارکنان عنوان کرد.

رئیس مرکز عملیات بازرسی کل و سرپرست هیأت بازرسی و نظارت آموزشی نیروی انتظامی با اشاره به اینکه با ابلاغ دستورالعمل‌های قرارگاه جهادی آموزش مورد تأکید فرمانده ناجا، شاهد ایجاد تحول و همکاری‌های بین صف و ستاد در سطح ناجا بوده‌ایم، تصریح کرد: ارتقاء آموزش‌های مهارتی و توجه به این امر منجر به افزایش کشفیات شده است.

این مسؤول با اعلام اینکه مسؤول‌سازی و مطالبه‌گری در آموزش از تدابیری است که باید مدنظر هر فرمانده و یا مسؤول قرار  بگیرد، افزود: توجه به مهارت‌گرایی یکی دیگر از اهداف قرارگاه جهادی آموزش است که همواره مورد تأکید قرار گرفته است.

اخلاقی ادامه داد: توجه به موضوعات قرارگاه جهادی آموزش سبب افزایش قدرت و اعتماد به نفس در کارکنان، رضایت‌مندی‌های سازمانی و رضایت مردم از نیروی انتظامی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در قرارگاه جهادی آموزش که یک مقوله جمعی است نه تنها فرمانده انتظامی استان بلکه تمام معاونت‌ها و رؤسای پلیس‌های تخصصی باید مشارکت داشته باشند.

فرمانده انتظامی مازندران نیز با بیان اینکه در زمینه قرارگاه جهادی آموزش کارهای بسیار خوبی در استان انجام گرفت، تصریح کرد: توجه به آموزش سبب تقویت یگان‌های انتظامی و اجرای صحیح مأموریت‌ها و اهداف سازمانی می‌شود.

سردار سیدمحمود میرفیضی با اشاره به اینکه در بحث صیانت باید هم به‌دنبال خودپایی و هم به دنبال سازمان پایی باشیم، اظهار کرد: در بازرسی‌ها باید حافظ قوانین، مقررات و دستورات فرماندهی و مدیریتی تا حصول نتیجه از اجرای آن تا پایین‌ترین رده سازمانی باشیم.

وی با تأکید بر برخورد خوب، متین و شایسته با مردم و ارباب رجوع در برخوردهای انتظامی، گفت: سلامت اداری و صیانت از کارکنان از مهم‌ترین وظایف فرماندهان و مسؤولان بازرسی در یگان‌های انتظامی است.