جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

افزایش مسافرت ها و ترافیک نیمه سنگین محور کندوان - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش مسافرت ها و ترافیک نیمه سنگین محور کندوان

'رضا کاوه ' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، بیشترین تراکم ترافیکی را مربوط به کیلومتر30 ابتدای این محور عنوان کرد و گفت : باتوجه به روزهای پایانی سفرهای تابستانی از این که شاهد ترافیک سنگین درساعت های آینده امروز دراین محور باشیم ، بسیارمحتمل است.

وی افزود : براساس اعلام محدودیت های ترافیکی تردد انواع وسیله نقلیه در محور کرج - چالوس نیز از ساعت 2 بامداد روز شنبه هفته آینده از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و این تردد از ساعت 17 روز جمعه هفته جاری نیز از مرزن آباد نیز به سمت کرج یکطرفه خواهد شد.

رییس اداره راه و شهرسازی چالوس ادامه داد : علاوه بر ممنوع بودن تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز(چهارشنبه) تا ساعت 24 روز جمعه در این محور تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس نیزکماکان ممنوع است.

سرپرست اداره هواشناسی نوشهر نیز گفت : میزان دمای کنونی این شهرستان را حدود 29 درجه سانتی گراد بالای صفراعلام کرد و گفت : این میزان دما نسبت به روز گذشته درهمین ساعت حدود دو دهم درجه سانتی گراد بالای صفر کاهش داشته است.

'اسحاق حمیدی ' در گفت وگو با خبرنگارایرنا ،وضعیت آب و هوایی در مناطق پایین دست شهرستان را دارای جوی آرام و آفتابی و در ارتفاعات کوهستانی نیز همراه با وزش باد و نیمه ابرای پیش بینی کرد.

سالیانه میلیون ها مسافر از محور کندوان به استان مازندران سفر می کنند که در ایام تعطیلات به ویژه تابستان شاهد ترافیک سنگین و حتی بیش از 20 ساعت خودروها دراین جاده هستیم .