سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

افزایش قرارگاه‌های نوروزی پلیس در آمل به مناسبت روز طبیعت - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش قرارگاه‌های نوروزی پلیس در آمل به مناسبت روز طبیعت

فرمانده انتظامی آمل با اعلام اینکه هم‌اکنون دو قرارگاه اصلی و فرعی نوروزی در این شهرستان مستقر هستند، گفت: با افزایش دو قرارگاه دیگر به‌مناسبت روز طبیعت تعداد این قرارگاه‌ها به پنج عدد می‌رسد.

افزایش قرارگاه‌های نوروزی پلیس در آمل به مناسبت روز طبیعت

ولی‌الله گنجیان‌مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: ایجاد قرارگاه نوروزی از اقدامات نیروی انتظامی در تأمین امنیت، ایجاد آرامش و آسودگی خاطر در بین مسافران، همشهریان و گردشگران است.

وی افزود: با استقرار مأموران انتظامی در قرارگاه نوروزی به‌صورت شبانه‌روزی توانستیم به دستاوردهای مطلوبی برسیم.

فرمانده انتظامی آمل با اشاره به اینکه فعالیت قرارگاه‌های نوروزی از 27 اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است، بیان کرد: این قرارگاه‌ها تا پایان تعطیلات نوروزی مستقر هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه همانند سال‌های گذشته قرارگاه اصلی این شهرستان در کلانتری 12 ابتدای ورودی شهرستان آمل استقرار یافت، یادآور شد: دو قرارگاه فرعی با استقرار کانکس پلیس در پارک دهکده طلایی و پارک میرزاکوچک‌خان آماده ارائه خدمات به مسافران و همشهریان هستند.

گنجیان‌مقدم با اشاره به برگزاری نشست‌های مختلف در قرارگاه‌های نوروزی پلیس، بیان کرد: معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل دو بار از قرارگاه‎‌ها بازدید داشت، هر چند که در این مکان روزانه تمام جرایم رصد می‌شود و تاکنون هیچ گزارش منفی در پارک‌ها با استقرار قرارگاه نوروزی گزارش نشد.

وی اضافه کرد: برای روز 13 فروردین به‌مناسبت روز طبیعت و عزیمت مردم به جنگل، فضای آزاد و سبز دو قرارگاه فرعی هم در منطقه بلیران و پارک هلومسر مستقر می‌شوند.

فرمانده انتظامی آمل با اعلام اینکه عوامل انتظامی و پلیس در تعطیلات نوروز تلاش دارند بهترین خدمات را ارائه دهند، گفت: با بدرقه مسافران نوروزی که قصد خروج از مازندران را دارند، می‌خواهیم خاطره خوبی برای مسافران از خدمات ارائه‌شده پلیس در شهرستان آمل بر جای بماند.