سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

افزایش طلاق و بالارفتن سن ازدواج نگران‌کننده است - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش طلاق و بالارفتن سن ازدواج نگران‌کننده است

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به لزوم توجه به آموزه‌های دینی، گفت: افزایش طلاق و بالارفتن سن ازدواج نگران‌کننده است.

افزایش طلاق و بالارفتن سن ازدواج نگران‌کننده است

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اهمیت نماز در آموزه‌های دینی و شهادت امام جعفر صادق (ع)، اظهار کرد: حضرت امام صادق (ع) به نقل از ابو‌بصیر در لحظات پایانی عمر خود، خانواده را جمع کرد و فرمود: "کسی که نماز را سبک بشمارد، شامل شفاعت ما نمی‌شود.

وی با بیان مناسبت‌های هفته و گرامیداشت هفته کرامت، افزود: مقام معظم رهبری بر توسل بیشتر به حضرت معصومه (س) تاکید دارند و شهر قم عُش (آشیانه) آل محمد و مرکز فقاهت و محل آغاز انقلاب اسلامی است.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه به عظمت، شخصیت و کرامت زنان و دختران در آموزه‌های قرآنی و دینی اشاره کرد و با بیان اینکه افزایش طلاق و بالارفتن سن ازدواج نگران‌کننده است، خاطر‌نشان کرد: افزایش طلاق و بالارفتن سن ازدواج، آینده جامعه را با تهدید مواجه می‌کند و بر طبق یافته‌های علم روان‌شناسی، ریشه محرومیت‌ها، انحراف‌ها و مصائبی که دامن‌گیر جوانان امروز است به علت عدم توجه به دستورات دینی است.

قربانی به ایجاد ارتباط هوایی بین عربستان و رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: ایجاد ارتباط هوایی بین عربستان و رژیم صهیونیستی نشان‌گر ارتباط پنهانی بین عربستان و رژیم صهیونیستی است و دشمنی آل‌سعود با جمهوری اسلامی ایران از همین روابط است و مسؤولیت خون ریخته شده مسلمانان در مناطق مختلف توسط شیطان‌های داعش، بر عهده عربستان و رژیم صهیونیستی است.