جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

افزایش حجم گردشگر نوروز ۹۵ در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش حجم گردشگر نوروز ۹۵ در مازندران

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: پیش‌بینی ما این است افزایش حجم گردشگر را در مازندران داشته باشیم.

افزایش حجم گردشگر نوروز ۹۵ در مازندران

مهران حسنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: برای پذیرش مسافران نوروزی تمهیدات لازم اندیشیده شده و پیش‌بینی ما این است افزایش حجم گردشگر را در مازندران داشته باشیم.

وی بیان کرد: به‌دلیل ناامنی منطقه و مسائل دیگر امسال شاهد رونق گردشگری داخلی با وسعت بیشتر هستیم که مازندران به‌دلیل هم‌جواری با پایتخت نیز آمادگی برای پذیرش حجم بالای گردشگر را در نوروز 95 دارد.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اضافه کرد: همچنین به‌دلیل اینکه در زمستان تعطیلی خاصی نداشتیم تا مردم مسافرت‌های خود را انجام دهند پیش‌بینی بر این است که گردشگری داخلی بیشتر اتفاق بیفتد که مازندرن یکی از این مقصدهای مهم گردشگری است.

حسنی با اشاره به اینکه ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران از دی‌ماه فعالیت خود را در سطح استان و 22 شهرستان آغاز کرد، گفت: امسال شهرداری‌ها، همچنین بخشداران و دهیاران با نگاه تقویت گردشگری به‌ویژه در بخش روستایی با قدرت بیشتری پای کار آمدند.

وی با اعلام اینکه با توجه به حجم بالای گردشگر و با وجود تمامی نواقص خدمات خوبی به مسافران ارائه می‌شود، گفت: در ستاد اجرایی خدمات سفر استانی و شهرستانی روی موضوعات مختلفی از جمله تأمین نان در شب عید، مشکل خودپردازها، زباله و سایر آسیب‌شناسی صورت گرفت و تمهیدات لازم در این راستا اندیشیده شد.