جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

افزایش ارتقا ایمنی راه های غرب مازندران با اجرای روکش آسفالت - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افزایش ارتقا ایمنی راه های غرب مازندران با اجرای روکش آسفالت

افزایش ارتقا ایمنی راه های غرب مازندران با اجرای روکش آسفالت


مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران گفت : افزایش ارتقا ایمنی راه های غرب استان با اجرای روکش آسفالت با سرعت در حال انجام است.

افزایش ارتقا ایمنی راه های غرب مازندران با اجرای روکش آسفالت

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران حیدر نوروزی دربازدید از محورهای غرب استان افزود : غرب استان به دلیل شرایط جغرافیایی و جاذبه های فراوان گردشگری همواره پذیرای مسافران بی شماری است که به این منطقه رفت و آمد کرده و از مواهب طبیعی آن استفاده می کنند.

وی تصریح نمود : از این رو محورهای ارتباطی این منطقه در طول سال علی الخصوص ایام تعطیلات پر ترافیک و پر رفت و آمد بوده ، لذا ایمن سازی و ارتقای ایمنی در محورهای این منطقه همیشه اولویت کاری اداره راه و شهرسازی استان است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت های مازندران به منظور استفاده مطلوب از مواهب طبیعی و خدادادی، اظهار داشت: توسعه زیرساخت های این استان به ویژه جاده ها، در دستور کار دولت قرار دارد.

نوروزی تصریح نمود : موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم نمودن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است.

وی ادامه داد : از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورهای غرب استان اجرای عملیات روکش آسفالت در سطح محورهای مذکور از جمله محورهای مرزن آباد - کلاردشت ، چالوس - تنکابن ، تنکابن - رامسر ، مرزن آباد - بزرگراه و .... در دست اجرا است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران در خصوص دیگر اقدامات ایمن سازی در محورهای غرب استان اظهار داشت : اجرای خط کشی سراسری ، نصب انواع علائم ، ترمیم و احداث دیوار های ضامن ، احداث گارد بلوک و مرمت ابنیه های فنی محورهای غرب استان و محور ارتباطی کندوان از جمله اقدامات وسیع این اداره کل در بخش ایمنی سازی محورها بوده که به اجرا در آمده است.

وی در خصوص محورهای روستایی خاطر نشان ساخت : با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه محورهای روستایی غرب استان نیز همواره پر تردد بوده ، لذا این اداره کل در حوزه راه های روستایی فعالیتهای وسیعی را در حوزه بهسازی و آسفالت در دستور کار داشته که از جمله این اقدامات می توان به عملیات و بهسازی و آسفالت محورهای طویر - ناتر ، بین - برکن ، باندر ، دزدبن - دلیر این منطقه اشاره نمود.

مازندران بیش از 10 هزار کیلومتر راه دارد.