جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

افراد جامعه نتایج و برکات شعار سال رهبری را درعمل لمس خواهند کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

افراد جامعه نتایج و برکات شعار سال رهبری را درعمل لمس خواهند کرد

به گزارش خبرنگارایرنا ، حجت الاسلام ˈعبدالغفار آل حبیب ˈ درنمازجمعه این هفته نوشهرافزود : رهبری فرزانه برای هرسال به تناسب اوضاع اقتصادی و سیاسی یک شعاری را تعیین می کنند که در حقیقت مبین دوراندیشی و درایت ایشان است و نباید مسوولان ادارات دولتی و غیردولتی نسبت به این موضوع غافل باشند.

وی توجه به بخش تولید ، جلوگیری ازهزینه های گزاف درادارات ، شناسایی ظرفیت های منطقه و داشتن برنامه ریزی درجهت استفاده بهینه ازاین قابلیت ها برای بهبود فضای اقتصادی واشتغال را گامی موثر برای عملی شدن شعارسال رهبری دراین شهرستان معرفی کرد.

امام جمعه موقت نوشهردربخش دیگری با اشاره به قرارگرفتن در آستانه روز ارتش اظهار داشت : امروزاقتدارایران اسلامی مرهون خون شهدا ، جانبازان و نیز دلاورمردی های نهادهای نظامی وانتظامی دردوران هشت سال دفاع مقدس است.

آل حبیب گفت : اکنون نیروهای مسلح بوی‍ژه ارتش جمهوری اسلامی بعد از دوران دفاع مقدس نیز این موضوع را به اثبات رساند که همچنان پایبند به موازین ارزش های اسلامی بوده و در برابر توطئه های دشمنان از هیچ تهدیدی نخواهد هراسید.

وی با بیان این که دشمنان از بدو پیروزی انقلاب تاکنون درصدد ضربه زدن به ارکان نظام ، تضعیف هویت و ایجاد شکاف میان جوانان با حاکمان نظام اسلامی بوده اند، افزود : این که امروز بحث مساله انرژی هسته ای، حقوق بشر و دیگر موارد از سوی استکبارغرب مطرح می شود در واقع بهانه ای بیش نیست.