جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

افت فشار گاز در آمل محسوس است - نمایش محتوای خبر

 

 

افت فشار گاز در آمل محسوس است

سید جعفر رسولی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل با اشاره به مشکلات گاز در این شهرستان اظهار کرد: وضعیت پیش آمده را نمی‌توان قطعی گاز نام برد زیرا افت فشار گاز در برخی مناطق موجب قطعی گاز شده است.

وی با بیان اینکه برخی منازل به دلیل مشکلات سیستم گازرسانی خانگی با قطعی مواجه هستند، تصریح کرد: با افت فشار گاز شهرستان جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان برگزار شد.

رسولی با تاکید بر اینکه فشار گاز در روز نخست به شدت کاهش یافت اما به مرور بهتر شد، افزود: افزایش مصرف گاز در کشور موجب افت فشار شده است.

این مسئول با اعلام اینکه از مسئولان استانی برای قطع گاز ادارات، صنایع و جایگاه‌های سوخت‌رسانی درخواست کردیم، یادآور شد: تمامی جایگاه‌های CNG در استان تعطیل شده و مدارس و ادارات شهرستان نیز قطع شده است.

وی با اشاره به اینکه با افت فشار گاز مشکلی در تهیه نان برای مردم شهرستان وجود ندارد، بیان کرد: بیش از نیمی نانوایی‌های شهرستان دوگانه سوز هستند و آمادگی تامین نان مردم را دارند.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل رفع این مشکل را بستگی به دمای هوا دانست و اظهار داشت: با افزایش دما و کاهش مصرف مردم فشار گاز نیز افزایش می‌یابد.