سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

افتخار به گذشته، امید به آینده - نمایش محتوای خبر

 

 

افتخار به گذشته، امید به آینده

افتخار به گذشته، امید به آینده


        مدیرکل صداو سیمای مازندران در سومین نشست ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که با حضور مدیران‌کل، مدیران روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان در سالن اجتماعات صدا وسیما برگزار شد، با بیان اینکه نمایش افتخارات گذشته و امیدافزایی در مردم از وظایف رسانه هست، اظهارداشت: دشمن برنامه‌های پیچیده‌ای علیه ملت ایران طراحی کرد و یک جنگ سخت راه انداخت و این وظیفه رسانه هست که با همت مضاعف و مسئولانه و دقیق افتخارات گذشته را در جهت امیدافزایی در نسل آینده به نمایش بگذارد.
       به گزارش روابط‌عمومی صدا و سیمای مازندران، علی صادق‌مقدسی با اشاره به این مطلب که 140 روز پر از رویدادهای مختلف، عجیب و پیش‌بینی نشده و گاهی هم پیش بینی شده را پشت سرگذاشتیم اضافه کرد:  فشارهای خارجی همراه با طراحی رسانه‌ای دقیق و با بزرگنمایی مسایل اقتصادی سعی در خالی کردن دل مردم را دارند و تلاش می کنند با ابزارهای گوناگون مردم را اقناع کنند که چهل سال است در مسیر اشتباه حرکت کرده‌اند.
       وی در ادامه با اشاره به اظهارات جان بولتن مشاور امنیت ملی کاخ سفید مبنی بر اینکه نباید گذاشت مردم ایران ‌40 سالگی انقلاب خود را جشن بگیرند، گفت: به طور علنی و آشکارا سعی دارند با هر ترفندی اقتدار نظام را در اذهان عمومی خدشه‌دار کنند.
         صادق‌ مقدسی در رابطه با ضرورت و اهمیت نکوداشت چهلمین سال انقلاب اسلامی تأکید کرد: پاسداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. وی افزود: با توجه به در پیش بودن هفته دولت فرصت مناسبی است برای آنکه دستگاه‌های اجرایی از ظرفیت‌های شبکه استانی به بهترین شکل استفاده کنند.
         مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران در پایان سخنانش از آمادگی کامل رسانه استانی برای انعکاس دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی‌های انقلاب اسلامی در استان خبر داد .
      معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران نیز در این نشست با بیان اینکه افتخار به گذشته و امید به آینده دستور کار اساسی این کارگروه‌هاست از مدیران‌کل و روابط عمومی‌های استان خواست اقدامات ارزشمند و اثرگذار حاصل انقلاب را در هفته دولت امسال و چهل سالگی انقلاب به خوبی انعکاس دهند.
       حسین زادگان با اشاره به اینکه دشمن همواره و خصوصا در این زمان سعی بر ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی دارد، اطلاع‌رسانی دقیق در برابر خبرهای تهییجی و تحریک‌کننده برخی رسانه‌های معاند و مجازی را عامل اثربخش در پاسخگویی به دغدغه‌ها و انتقال محتوای انقلاب و نظام به مردم به ویژه نسل جوان و پرسشگر امروز دانست.
        حجت الاسلام یوسف‌پور، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران هم در این جلسه با اشاره به تشکیل کارگروه‌های چندگانه ستاد بزرگداشت چهل سالگی انقلاب گفت: کارگروه‌ها تا پانزده روز آینده برنامه‌های بزرگداشت هفته دولت و چهل سالگی انقلاب را ارائه می دهند.
     در پایان این نشست مدیران‌کل و مدیران روابط‌عمومی دستگاه‌های مختلف اجرایی استان به ارائه پیشنهادات خود درخصوص انعکاس رسانه‌ای فعالیت‌ها در آستانه نکوداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب پرداختند.