سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح 90 میلیارد ریال پروژه به مناسبت هفته دولت در عباس‌آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 90 میلیارد ریال پروژه به مناسبت هفته دولت در عباس‌آباد

فرماندار عباس‌آباد از افتتاح 90 میلیارد ریال پروژه به مناسبت هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

افتتاح 90 میلیارد ریال پروژه به مناسبت هفته دولت در عباس‌آباد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان عباس‌آباد، سید ابراهیم هاشمی صبح امروز در پنجمین جلسه شورای اداری این شهرستان، اظهار کرد: این دولت در سه سال گذشته توانسته با برنامه‌ریزی موفقیت‌های زیادی در بخش‌های داخلی و خارجی کسب کند.

وی با بیان اینکه هفته دولت بهترین فرصت برای بیان موفقیت‌های دولت است، افزود: همزمان با هفته دولت ضمن بهره‌برداری از 21 پروژه، عملیات اجرایی سه پروژه دیگر نیز در این شهرستان آغاز می‌شود.

فرماندار عباس‌آباد افزود: برای تکمیل و راه‌اندازی این تعداد پروژه‌ها بیش از 90 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی، استانی و مشارکتی هزینه شده است.

این مسؤول خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از آسفالت راه‌های روستایی و تعریض بلوار (رینگ) شهری، افتتاح راهدارخانه و مرکز اختلالات یادگیری نگاه، بازار روز جدید سلمانشهر و ساماندهی گلزار شهدا از جمله مهم‌ترین پروژه‌ها است.

به گفته هاشمی، همزمان نیز عملیات اجرایی سه پروژه دیگر در سلمانشهر با اعتبار 70 میلیارد و 800 میلیون ریال آغاز می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: چند پروژه دیگر نیز برای این شهرستان پیش‌بینی شده که با برنامه‌ریزی انجام شده امیدواریم در دهه مبارک فجر امسال به بهره‌برداری برسد.

فرماندار عباس‌آباد ادامه داد: دولت در حوزه نظام سلامت کار بزرگی انجام داده است که از جمله آن می‌توان به اجرای قانون نظام سلامت اشاره کرد.

هاشمی گفت: با اجرای این قانون بخش زیادی از مشکلات درمانی مردم در کشور برطرف شده است.

به گزارش فارس، در پایان این جلسه در راستای اجرای جشنواره شهید رجایی مدیران، دستگاه‌های اجرایی و واحدهای برتر و نمونه شهرستان عباس‌آباد معرفی و تجلیل شدند.