جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح 779 پروژه در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 779 پروژه در مازندران

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مازندران از افتتاح 779 پروژه در هفته دولت با اعتبار 625 میلیارد تومان در استان خبر داد.

افتتاح 779 پروژه در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از میاندورود، جان‌الله عبدی چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: باید این شهیدان را الگوی خود قرار داده و مدیری خدمتگزار و لایق برای جامعه باشیم.

وی با بیان اینکه در هفته دولت شاهد افتتاح پروژه در استان و شهرستان‌ها هستیم، افزود: دولت با کمبود اعتبار روبرو است، اما مشارکت مردم استان توانست فضای خوبی را برای توسعه طرح‌های عمرانی ایجاد کند.

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مازندران خاطرنشان کرد: امسال 779 پروژه در هفته دولت با اعتبار 625 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه باید با جدیت پیگیر اقدامات باشیم، تصریح کرد: در سال اقتصاد مقاومتی, اقدام و عمل توجه به موضوعات اقتصادی لازمه پیشرفت در این حوزه است تا در نتیجه توسعه اقتصادی استان و کشور را شاهد باشیم.

عبدی در پایان 45 درصد از جمعیت استان را روستایی دانست و گفت: باید از مهاجرت بی‌رویه جلوگیری کنیم که در این زمینه می‌طلبد تا مشکلاتی که در روستاها وجود دارد را پیگیری و رفع کنیم.