جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح 5 طرح اشتغال با 750 میلیون ریال اعتبار در روستاهای چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 5 طرح اشتغال با 750 میلیون ریال اعتبار در روستاهای چالوس

مدیر کمیته امداد امام خمینی چالوس از افتتاح پنج طرح اشتغال با 750 میلیون ریال اعتبار در روستاهای شهرستان چالوس همزمان با سی و هفتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

افتتاح 5 طرح اشتغال با 750 میلیون ریال اعتبار در روستاهای چالوس

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، حمید محمدی‌فیروز صبح امروز در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر این شهرستان با اشاره به اینکه در آستانه دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین انتخابات مجلس خبرگان رهبری هستیم، اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های خارجی در حوزه‌های مختلف گرامی‌داشت برنامه‌های دهه فجر نیازمند همت عمومی است تا بتوانیم بهتر از گذشته برنامه‌ریزی کنیم.

وی با بیان اینکه دهه فجر یک ادبیات واضح و روشن برای همه ما محسوب می‌شود، افزود: این ایام ثمره تلاش امام و ملت بوده و این ایام به عنوان سمبل پیروزی و نتیجه تلاش عموم مردم باید بیش از پیش ارج نهاده شود.

معاون فرماندار چالوس با تاکید بر اینکه اوج مقاومت، ایثار و تلاش مردم باید برای ملت و نسل جوان تبیین شود، تصریح کرد: ضرورت دارد تا با برنامه‌های متنوع در حوزه اجرایی و فرهنگی خاطرات خوشی را برای مردم رقم زد.

وی تاکید کرد: ما باید اتفاقات و وقایع دوران قبل و بعد انقلاب را به نسل جوان نوجوان تشریح کنیم زیرا این انقلاب به سادگی به دست نیامد بنابراین باید ارزش‌های انقلاب به درستی برای مردم تبیین شود.

محمدی‌فیروز با تاکید بر حضور تمام مدیران و کارمندان دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی در برنامه‌های دهه فجر، گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان نیز می‌توانند در حد توان نسبت به تخفیف خدمات به مردم در این ایام اقدام کنند.