جهش تولید | شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹

افتتاح 42 پروژه عمرانی در بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 42 پروژه عمرانی در بابلسر

فرماندار بابلسر گفت: در هفته دولت امسال 42 پروژه عمرانی و زیربنایی به ارزش 21 میلیارد و 951 میلیون تومان در بابلسر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

افتتاح 42 پروژه عمرانی در بابلسر

سید علی اسد، امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در بابلسر هفته دولت را یادآور ایثارگری و اخلاص شهیدان رجایی و باهنر دانست و اظهار کرد: هفته دولت بهترین فرصت برای به تصویر کشیدن خدمات دولت است.

وی با بیان اینکه در هفته دولت امسال 42 پروژه عمرانی و زیربنایی در بابلسر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد، اعتبار هزینه شده برای این پروژه‌ها را 21 میلیارد و 951 میلیون تومان دانست.

فرماندار بابلسر تکمیل مدرسه 6 کلاسه روستای نفت‌چال با اعتبار 284 میلیون تومان، افتتاح ساختمان دهیاری روستای بابل‌پشت با اعتبار 130 میلیون تومان، افتتاح خانه بهداشت در شهرک دریاکنار با اعتبار 120 میلیون تومان و افتتاح کلینیک تخصصی ویژه شهروند بابلسر با اعتبار 326 میلیون تومان را از جمله این پروژه‌ها دانست.

اسد افتتاح و بهره‌برداری از سالن ورزشی مرحوم مجدآرای بهنمیر، افتتاح پروژه ایستگاه پمپاژ در روستای درزی‌نقیب با اعتبار 41 میلیون تومان، بهره‌برداری از فاز دوم زیرسازی و آسفالت راه روستایی در طول 45 کیلومتر با اعتبار 9 میلیارد تومان را از دیگر پروژه‌های قابل بهره‌داری در هفته دولت امسال در بابلسر برشمرد.

وی به بهره‌برداری از پروژه‌های برق این شهرستان با اعتبار 3 میلیارد و 250 میلیون تومان اشاره کرد و گفت: هفته دولت  فرصت مناسبی است که دستگاه‌های دولتی عملکرد یک‌ساله خود را به مردم اطلاع‌رسانی کنند.