جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

افتتاح 40 پروژه عمرانی در بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 40 پروژه عمرانی در بابلسر

فرماندار بابلسر گفت: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر 40 پروژه عمرانی، زیربنایی و خدماتی در بابلسر افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

افتتاح 40 پروژه عمرانی در بابلسر

سید علی اسد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابلسر با اشاره به ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: برنامه‌های گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرستان بابلسر باید نسبت به گذشته از تنوع بسیار بالاتری برخوردار باشد و همه در جهت تحقق آن تلاش کنند.

وی با بیان اینکه ایام‌الله دهه فجر فرصت مغتنمی است تا چگونگی پیروزی انقلاب اسلامی، اتحاد، وحدت و مقاومت مردم ایران برای جوانان بازگو شود، بیان کرد: این ایام فرصت مناسبی است که مسئولان به تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخته و پیشرفت و دستاوردهای نظام را برای مردم و جوانان تبیین کنند.

فرماندار بابلسر با اشاره به تشکیل 22 کمیته اجرایی در شهرستان بابلسر برای برگزاری مراسم باشکوه ایام‌الله دهه فجر، بیان کرد: همه کمیته‌ها موظفند با استفاده از ظرفیت‌های ممکن برای باشکوه برگزار شدن برنامه‌های دهه فجر اقدام کنند.

اسد با بیان اینکه جشن انقلاب متعلق به مردم بوده و آنها ولی نعمتان اصلی این نظام و انقلاب هستند، اظهار کرد: تمام مراسم‌ها و جشن‌های شهرستان بابلسر با حضور پررنگ مردم برگزار شود.

وی با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های این شهرستان در ایام‌الله دهه فجر، خاطرنشان کرد: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر 40 پروژه عمرانی، خدماتی و زیربنایی با اعتبار 90 میلیارد ریال در سطح شهرستان بابلسر افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابلسر تصریح کرد: افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه‌ها در قالب افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های راه روستایی، بهسازی و آسفالت معابر، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های برق، افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های جهاد کشاورزی، اجرای طرح هادی، احداث خوابگاه دانشجویی و ... است.

اسد در پایان گفت: پاسداشت و حرکت در مسیر ارزش‌های انقلاب اسلامی ضروری است و برای صیانت از دستاورد‌های نظام اسلامی شایسته است با وفاق و اتحاد حرکت کنیم و اجازه فعالیت به دشمن ندهیم.